Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ertem a fiukat. Miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem a fiukat. Miert nem keresett o sem? Velem lenne a baj?

Figyelt kérdés

sziasztok. 18 l vagyok meg nem volt kapcsolatom mert eddig a rossz sracokba nyultam bele kb max kavarasig jutottam es igazabol most erzem h erett lennek kapcsolatra. az utobbi idoben 4 sraccal is talalkoztam. az elsovel tobbszor is figyelmes volt velem celzott ra h randik majd hirtelen lekoptatott es sose ert ram. a masodikkal egyszer taliztam meghivott kavezni tokjol kijottunk tali utan en is mondtan h jol ereztem magam es o ia dicserte a dolgot es celzott ra h tetszem neki.. meg kerte h kovi heten talizzunk es amikor masik heten rakerdeztem hirtelen kifogsokkal allt elo.. akkor volt meg egy srac irto jol kijottunk es tok kedves volt meg erdeklodo bar lehet barati talinak szanta de tok sokat beszeltunk facen es a talit is mintha huzta volna h minel tobbet legyunk. vele tegnapelott talalkoztam es azota ae kep se hang.

lehet maradi vagyok de sztem tali legalabbis elso utan a sracnak kene keresnie ezek szerint nem jottem be nem ? de nem ertem mi van.. miert irtak az elozo sracok is h talizni akarnak meg h bejovok nekik majd hirtelen lekoptatnak? felek h az osszes srac ilyen es ha mindig ez van akkor hogy johetnek ossze barkivel is ? en nem ertem..nem vagyok egy plaza p, igenyesen oltozkodom enyhen sminkelek apolt vagyok es kedves meg nyitott igyekezek lenni es vicces is es jol elbeszelgettem veluk es lattam rajtuk h szimpi voltam de akkor miert nem keres senki? mi a gond velem?


2015. ápr. 4. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Rémunalmas vagy nekik. Rossz pasikat fogsz ki
2015. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsi a hibakert es 3* sraccal
2015. ápr. 4. 16:25
 3/3 Kisboltos ***** válasza:

Nekem is volt szerencsém egy ilyen lányhoz, mint te.

Ott a probléma az volt, hogy nem láttam a lányon azt, hogy ezt a dolgot ő is szeretné. Kicsit rá is hagytam a dolgot, hogy döntsön legyen-e folytatása a dolognak, de még csak nem is keresett. Lehet hiba volt, lehet tényleg nem ment volna a dolog ez már nem derül ki. Mellesleg ugyan ez a korosztály.

Tanácsként annyit, hogy légy nyitottabb velük, éreztesd, hogy te is remekül érezted magad, és szeretnél máskor is találkozni. Ne hagyd rájuk, mert akkor így marad. Persze meglehet, hogy olyanokat is fogtál ki.

2015. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!