Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit csináltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit csináltok ha vissza akarjátok szerezni a volt csajotokat?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 2-éve jártam és mostanában is sokat beszélünk tudja hogy szeretem még ,de amikor mondom neki akkor nem mond semmit...Szóval mit csináljak??? Ti mit csinálnátok?
2015. máj. 8. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Aminek vége, annak vége. Semmit.
2015. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerezz egy másik csajt, akkor lehet hogy irigy lesz.
2015. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Triplaszaltót.
2015. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Kösz,most jót nevettem :D

Mit csinálnék?

Megráznám a fejem és rácsapnék kettőt. Ha az sem,akkor haverokat kérnék,higy mondják el a véleményüket erről.

2015. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem egy év után akart visszakapni a volt barátom, annak ellenére, hogy nem sokáig voltunk együtt, és szépen le is lépett. Én hülye meg szóba álltam vele, mert még mindig nagyon szerettem. Folyton lesett, meg a haverjaival kibeszéltek, meg figyeltek. Végül elkezdett írogatni, minden nap beszéltünk, elhívott moziba, csókolóztunk, és megint lelépett. Úgyhogy köszönöm, nem kérek többet "újrakezdős" kapcsolatot. Nálatok nem tudom milyen volt az elválás. Próbálj vele beszélni!
2015. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ez csak a te részedről működik. Azért nem mond a vallomásodra semmit,mert nem akar megbántani. Csak barátként tekint rád.
2015. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én csak utazok érte fél napot tüdőgyulladással, utána elküld vissza az anyámba és szomorkodom, majd hazajövök a hidegben, mert úgy hallottam, h jót tesz a tüdőgyulladásnak a hideg.
2015. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!