Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok, mikor úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok, mikor úgy erzitek, nincs bennetek semmi érdekes, nem vagytok semmilyenek? Ne mondja senki, hogy sosem érzett még ilyet

Figyelt kérdés
De komolyan. Nem tudok rajzolni/énekelni/stb. Nem vagyok jó tanuló. Nem vagyok egy nagy sportoló. Nincs különösebb humorom. Nem nézek ki sehogy. Nincs SEMMIM ami érdekes lenne. Magamat is unom
2015. máj. 5. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

hat semmi bajom nincsen magammal es masnak sincsen velem…nem ajnarozom magam de

edzonek tanulok/gitarozok/rajzolok/bulizok stb

2015. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A barátnőm nem un engem ezért felhívom:)

vagy kiskövet dobálok és tyúkot meg kakast árulok

2015. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én sajnos nagyon egyéni vagyok, emiatt (is) szopok.
2015. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

De tudsz rajzolni. Mindenki tud rajzolni. Csak nem gyakorolsz eleget.


Csinálj valamit, amit eddig sosem tettél. Gyújts fel valamit. Fesd be a hajad. Graffitizz. Vedd fel azt a ruhát, amit extrémnek gondolsz. Elég csak egy napra kimozdulni a komfort zónából. Csak egy kis időre. Aztán majd egyre többször. Próbálgasd, mitől nem érzed az unalmat.

2015. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Ja! Pont ilyen voltam én is ... Kerestem egy hobbit, amiben jó lehetek és érdekel is ... ez lett a szex ... Káma Szutra, Tao, Zen szex, yoni masszás, orgazmus kontroll, BDSM, stb. ... Azóta nem tudom levakarni a nőket :-P
2015. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hmmm. 14 éves vagyok, ez nem fog menni, uccso :)
2015. máj. 5. 21:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja! Hát akkor nőj fel előbb ... addig nincs nagyon más dolgod a tanuláson kívül :-P
2015. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

14 évesen máris tudod, hogy nincs benned semmi érdekes? Egyrészt ez valószínűleg igaz, mert 14 évesen még nem alakult ki teljesen a személyiséged, még sokat fogsz változni, és még sok mindent nem tudsz magadról sem.


Másrészt ez egyáltalán nem igaz, 14 évesen még előtted az összes lehetőség, hogy abba vágjál, amibe csak akarsz, hogy bármit megtanuljál, hogy bármibe belekezdjél, nem késtél le semmiről, zavar, hogy nem vagy sportoló? Hogy nem vagy jó tanuló? Hogy nem tudsz rajzolni, énekelni, zenélni? Szerinted mikor érdemes belevágni, és elkezdeni megtanulni?

2015. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mit tanuljak? Ami érdekel, az órán megragad es nem kell vele foglalkoznom később, ami nem (minden amiben szám van), az tapasztalataim alapjan reménytélen
2015. máj. 5. 21:21
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszek en magambam annyira :)
2015. máj. 5. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!