Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha felizgat a női lábszag?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha felizgat a női lábszag?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 22:22
1 2
 1/13 anonim válasza:

Az.

Bár attól függ, hogy a cipő vagy a csupasz láb szaga...

2015. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
maga a női láb és a vele járó izzadt lábszag, nem pedig a cipő
2015. máj. 8. 22:26
 3/13 anonim válasza:
0%
elég furcsa fétish.. :D mézzel szereted bekenni a női lábat? nekem az tetszik
2015. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem is izgat valamilyen szinten. De azért ne legyen kur.va büdös:D
2015. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, bár legalább a lánynak nem kell attól tartania, hogy büdi a lába :D
2015. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
szart nem akarsz rá kenni?
2015. máj. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem. Ha a barátnőd elfogadta a lábimádatodat, akkor nincs egy kellően sajtszagú, izzadt lábnál jobb. A szekréciók, amik a lábon kiválasztódnak, egyértelműen nemileg izgató hatásúak...
2017. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nincs semmi baj veled, nyugi.
2018. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem az, engem is izgat, szerintem tök normális jelenség, de nem mindenki lehet ilyen.. Engem például a rá ragadt kosz szaga is izgat
2022. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazat megvallva engem már annyira nem izgat, de ha felizgult állapotban vagyok, akkor ki tudom rá verni bizonyos csajokhoz kapcsolódóan! Ha nem is izgat annyira, de eléggé különleges szagolgatni, izzadt női talpakat ha számomra ideális csajról van szó. Képzelegni is rendkívül érdekes, felhangoló érzés számomra! 🥰🥰😀😀
2022. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!