Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szeretnék beleszag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretnék beleszagolni egy lány cipőjébe. Milyen egy Nike Air Max belül, használat után?

Figyelt kérdés
Nincsnek ismerősem, sem barátaim, akiktől kérhetnék ilyen szívességet, nem tudok ismerkedni.

2015. márc. 1. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem is csodálom hogy nem tudsz ismerkedni...és nincsenek barátaid.
2015. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Próbálj meg edzőtermekben ólálkodni akkor.
2015. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerinted a lábszag cipőmárkától függ? Érdekes elmélet, mesélj még. :D
2015. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Ezek a kérdések...


[link]

2015. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Én egyszer hozzáfértem egy lány nike cipőjéhez. Meg a zoknijához is. Jó illatuk volt. Először belevertem a zoknijába, utána a cipőre is rávertem. Aztán visszatettem a helyére. Szeretem az ilyesmit.
2015. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mostantól eldugom, széfbe teszem a Nike cipőimet.
2015. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#1 - Nem ezzel kezdem.

#3 - Függ attól is. Egy jó anyagokból készült márkás, vagy egy olcsó, kínai cipőnek is más a szaga használat után.

#5 - Kinek mi tetszik, nekem ez a beleverem dolog sosem jött be. Ebben nem tudom mi a jó. Sosem csináltam még és nem is akarom.

2015. márc. 1. 14:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Sok lány a világon, sok sok cipő és egyiket sem érezhetem. :(
2015. márc. 1. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!