Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy viselitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy viselitek a visszautasítást a pasiktól? Én sokat rágódok rajta.

Figyelt kérdés
Sajnos nekem sok ilyenben volt már részem. Mivel nem nézek ki jól, nekem senki nem udvarol..így mindig én probálkozok nő létemre. Ezek közül nagyon sok a sikertelenség. Gyakran a szemembe mondjàk hogy nem tetszel, nem vagy az esetem, sokan csak simán leràznak kamu szöveggel. De annyira rosszul esik minden alkalom..önbizalmam már semmi nincs. A legrosszabb ha olyan férfi előtt égek be akivel minden naptalálkoznom kell utánna is. Pl munkatárs.
2015. máj. 8. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Te legalább tudod, hogy mit jelent férfiként élni. A különbség annyi, hogy a férfiaknak egy jóval szélesebb rétege éli át ugyanezt, mint a te oldaladon.

Ettől eltekintve sajnállak és drukkolok neked.

2015. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen,sajnos a fiúk ezt sokkal többször tapasztalják meg..Nem kell rágódni rajta..azzal csak még rosszabb lesz (legalábbis nekem).
2015. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te legalább mersz próbálkozni :)
2015. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy van benned valami szep, ha mas nem a batorsagod. Csakhogy megnyugtassalak: en szep vagyok de egyszer, baromi regen engem is visszautasitottak egyszer de tulleptem rajta:-)


Nem bantam meg h megprobaltam annak ellenere h kirohogott, tanultam belole:-))Nagy szamok torvenye alapjan elobb utobb valaki igent mond de h tok oszinte legyek en a helyedben mar csak non verbalis jelekkel kezdemenyeznek, pl : szemezes, meglatod h viszonozza e, mit lep ezeket ki lehet kalkulalni, marmint a kolcsonos vonzalmat:-))


Nem vagy csunya es soha egy percig ne hidd el h az vagy, csak olyan pasikat veloztal meg akik felszinesek vagy nem vagy az esetuk, de ez nem gind, tovabb kell menni.

Szoval minden oki lesz csak van akinek elsore osszejon, masoknal kesobb de ne tapadj a pasikra ha nem muszaj, vard meg amig kapsz valami jelzest toluk:-)

2015. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát... Azóta eltelt 8 hónap, azt hittem, hogy már rég túl vagyok rajta, de igazából még nem teljesen. Ha meglátom, még mindig elkezdenek mocorogni a pillangók a hasamban.
2015. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!