Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik teljesen egyedül töltik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik teljesen egyedül töltik otthon a szombat estéket, mert nincsen párjuk, hogy teszik ezt elviselhetőbbé? (részben meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Elég hosszú ideig volt párom, de néhány hónapja sajnos szétmentünk. Leginkább ilyenkor hétvégén rossz az egyedüllét, mivel hétköznap azért lekötöm magam a munkámmal. Nagyon rossz ilyenkor így egyedül, hogy nincs kihez szólnom stb. Tudom hogy ismerkednem kellene, de egy kisvárosban hozzám hasonló érdeklődésű srácot találni szinte lehetetlen.


26/F (meleg)



2015. máj. 9. 20:50
1 2
 1/14 Las Vegas ***** válasza:
38%
Igyál meg egy forró kakaót és vegyél egy forró fürdőt XD
2015. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem számít, hogy meleg vagy-e vagy sem ebben a kérdésben :) Én is hasonló helyzetben vagyok, mármint néhány hónapja mentem szét a barátommal és hát néha tényleg igazán magányos vagyok én is. Viszont igyekszem kihasználni, hogy most egyedül vagyok és van időm olyan dolgokra, amikre eddig kevésbé. Több időm van a hobbikra, sport, zene, olvass sokat és filmezz, az mindig belerángat egy másik világba és nem azon agyalsz, hogy egyedül vagy. Párod meg majd lesz, nem kell semmit sem erőltetni, úgyis váratlanul érkezik majd el valaki, de addig is használd ki, hogy egyedül vagy, ne légy kapcsolatfüggő, egyedül is érezd jól magad! :)
2015. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Forró fürdő már az előbb megvolt! :)
2015. máj. 9. 20:56
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem abba a helyzetbe vagyok mint te.

De ha unatkozok vagy egyedül vagyok akkor azzal töltöm el az időt amit szeretek csinálni vagy maszturbálok. :D (azt is szeretem)


Szóval nyugi! ;)


F (hetero)

2015. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igyekszem kihasználni, hogy most több időm van bizonyos dolgokra, most így nagyobb rend is van a házban, mert több időm van erre is. Filmezni is filmezek, már megnéztem egy csomó horrorfilmet, bár ez nem mindig jó, mert a filmnézések is a volt párommal való kapcsolatomra emlékeztetnek, mivel sokat néztünk együtt filmeket.
2015. máj. 9. 21:02
 6/14 opened paradise ***** válasza:
100%

Egyetértek a második válaszolóval.

Én is idén lettem páratlan,mármint egyedülálló :D

Mondjuk én azóta szombaton mindig vásárolgatok,már rosszabb vagyok,mint egy nő :D

2015. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok


ink. nézz vígjátékokat!


Én is néztem! :)

2015. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na igen, vásárlás nap közben nekem is megvan ilyenkor (bár ez részben a vasárnapi zárvatartás miatt került szombatra). Nekem annyiból rosszabb, hogy mi szinte mindent együtt csináltunk az exemmel, így a vásárlást is. Emellett rossz látni ilyenkor a boldog párokat. :'(
2015. máj. 9. 21:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Meccset nézek :D ost is épp, bár az előbbi jobban érdekelt. De most meg a Valenciának drukkolok, hogy bírják ki, hogy csökkenjen a pontkülönbség. Visca el Barca!

Amúgy... ja, meccsnézés, gépes játékok (Sims, FIFA), olvasás. Meg tanulnom is kellene, bár azt nem szoktam.


17/L/Bi

2015. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én játszani szoktam egész nap PS4-en
2015. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!