Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szombat este egyedül otthon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombat este egyedül otthon. Ti hogy birjátok?

Figyelt kérdés
Gondoltam felteszem már ezt a kérdést, mert hiányolom!xD
2010. máj. 29. 22:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
alkotmányjog vizsgára kéne tanulnom, ehelyett mások problémáit olvasgatom/röhögök a hülyeségeiken. k*rvajó.
2010. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%
Kurv-ajól, mindjárt alszok,nem rázom magam valami kocsmaszerű lepratelepen mint sokan, nem vagyok bebaszva, megnéztem ma egy kézimeccset meg egy focimeccset, most épp írok ide, ezen kívül nem csinálok egy wc-ben gyereket, valamint nem hányom össze a parkot. Szerintem jól bírom... 18/F
2010. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
nekem is vizsgára kéne tanulnom, de már minden bajom van, úgyhogy itt szórakoztatom magam én is:D
2010. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

előző Német-Magyar meccset nézteed??:D


Am egész jól bírom.:D

2010. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Érettségi tételeimet kellene tanuljam....ehelyett itt olvashatok.

De ma már 10 tételt megtanultam és kurv@ra kivagyok :D

2010. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
22:59-re gondoltaam.:D
2010. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

én is vizsgára tanulok:-S vagyunk szép számban látom...:))


de már a franc is kivan, úgyhogy jöttem "okosodni" ilyen állapotban már csak azt lehet:)))))))

2010. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Jah azt, meg a Kiel-Ciudadot délután...
2010. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
ratyik voltak a magyarok...
2010. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
51%

Hát nem tudom, most lehet le leszek szólva, de én iszonyúan élvezem a szombat estéket, itthon. Tv, gép, család, néha egy kis tanulás, alvás...:) Semmittevés.. És ez boldoggá tesz. Hogy nem egy lepra telepen kell attól tartanom, hogy ki égeti ki a ruhámat cigivel, hogy ki fog az ölembe hányni és hogy hányan fogják rámönteni a piájukat. Nem hajnali négykor esek haza, és csak bedőlök az ágyba, hanem megadom a módját a szombatoknak, és kiélvezem minden pillanatát.:) Márr 9-kor pizsibe bújok és kipihenem magam. Szerintem nincs ennél jobb érzés :)

17L

2010. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!