Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék ilyenkor?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel alig egy hónapja szakítottunk. Most nem megyek bele regényekbe, de április 14 napján beszélgetünk utólag facebookon ez már szakítás után volt. És először csak beszélgettünk, az volt a téma, hogy megkérdezte tőlem, hogy a többiek kérdezték e hogy miért szakítottunk. Aztán kicsit eldurvult a helyzet, sértegettem, amit el is vélt magáról, csak utána letöröltem és olyat írtunk egymásnak, hogy soha ne írjon meg ilyesmi. De szoktam látni, hogy mindig újra láttámozza az üzeneteket, ami már lassan egy hónapos. És egyébként nekem ő nem közömbös, nagyon szerettem és talán még mindig meg ő is, csak hülye volt. Most írnék neki valami olyasmit, hogy sajnálom, amit a múltkor írtam hirtelen felindulás volt, vagy azt, hogy Szia, miért szoktad láttamozni újra az üzeneteinket? Nekem igazából egy része volt az életemnek. De rendesen kiölte magát belőlem. Szóval a szitu csak az, hogy nem merek ráírni, mert gondoltam, ha békében lennénk nem lenne szörnyen haragos, és talán még jobban megbánná, hogy elvesztett.

2015. máj. 9. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsobb tisztazd magadban mit is akarsz, ha bekulni akarnal csak akkor irj ra. Ha a tovabbiakban nem akarsz tole semmit akkor hagyd beken. Ha vege egy kapcsolatnak azt mindenkit nagyon megvisel, kar kinoznod.
2015. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy újra láttamozni szokta?

Amúgy egy idióta vagy, lépj túl rajta.

2015. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lépj túl... ez amolyan macska-egér harc lesz örökké. Az életed része volt. Úgy ahogy írtad. de vége. lehet már nem szereted és ő se téged csak a múltatok köt össze.

Mindig veszekednétek és te sértegetnéd majd letöröl stb...

Egy ideig lehet csinálni mert izgi, de hamar bele lehet fáradni. Ha viszont mindketten ezt akarjátok és ennek ellenére mgis számíthattok egymásra akkor hajrá :)

2015. júl. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!