Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha túl hamar bele tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha túl hamar bele tudok szeretni egy lányba és ilyenkor eddig mindig elment az esélyem. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Ameddig még csak jófejnek tartom meg nem nagyon ismerem addig olyan mintha lenne esélyem és bejönnék neki, sőt.., de ha beleszeretek, és ez elég hamar meg tud történni ha szép, aranyos, kedves, stb, akkor eddig mindig teljesen elment az esélyem.. mindig történt vmi vagy ő lett más, akármi :( félek, hogy megint ez lesz.. :/ nem tudom mi a baj velem, de ha valakit megszeretek akkor csak arra tudok gondolni hogy milyen jó lenne ha megölelhetném, meg vele lehetnék, ilyesmi. szóval ilyenkor annyira szerethiányom van és hiányzik hogy valakit szerethessek :// légyszi mondjatok valami tippet, mert mindig így cseszem el :( addig simán van esélyem, meg pl aki nekem csak barát, úgy már sok lány belémszeretett:o szóval onnantól h beleszeretek vkibe, mindig elmúlik vhogy az esélyem és félek h most is ez történik majd.. (20/f)
2012. aug. 8. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
DE miért mit mondtasz/teszel ellene?:O
2012. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Őszintén: neked hogy esne, ha valaki csak azért "szeretne", mert éppen te vagy kéznél, de amúgy akárki pótolhatna?
2012. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom tanácsot adni, de sajnos én is túl hamar beleszeretek a pasikba...

18/L

2012. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, pl csak arra tudok gondolni h olyan jó lenne megölelni vele lenni stb és másra nem is így nem is tudok normálisan beszélgetni és mondjuk mondom is neki, hogy olyan jó lenne ha most megölelhetném, vagy ilyesmi. :/
2012. aug. 8. 23:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha tudod mi a gyíkod, akkor tegyél érte valamit, és írhatod is a kérdést, mit lehet tenni tesztoszteron túltengés miatt? Állandóan szexelünk, ez nem gáz?
2012. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
???? nem is szexeltem még -.-'
2012. aug. 9. 02:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Sejtettem. Rúgd fenéken saját magad és ne nyávogj, hanem udvarolj.
2012. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
úgy látszik nála akkor singy baj ha önagam adom :$$ megkérdeztem h el tudná -e képzelni h járunk és rávágta h el :DDDD
2012. aug. 13. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!