Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » [meleg kérdés] Miért ajánlott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[meleg kérdés] Miért ajánlott fel nekem szexet?

Figyelt kérdés

Még régebben megismerkedtem egy meleg fiúval(26F), akivel végülis nem jutottunk semmire (csak és kizárólag barátkozni akartam vele) mert ő nem igazán volt erre nyitott, ráadásul én(24F) kapcsolatban vagyok elég hosszú ideje, amiről őt is tájékoztattam. Valamelyik nap rámír facebookon, hogy nem szeretnék-e lefeküdni vele. Miután nemet mondtam megsértődött és lehordott minden szarnak, és elkezdte magát sajnáltatni, hogy őt mindenki dobja és elküldött szaros seggeket nyalni o.O.


Ti mire vélnétek ezt az egész szituációt?



#meleg #szex #homoszexualitás #sértődés #nemértemérviselkedikígy
2015. máj. 10. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen emberrel nem tartanék kapcsolatot,semmifélét,facebook-on sem.
2015. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
tipikus meleg mentalitás, sajnos én is meleg vagyok és egy nagy mocsok az egész... csak szexre megy a többség, 99%-a nem hűséges a párjához, egymást fikázzák a melegek, ahelyett, hogy összetartanának, stb. nevetséges az egész
2015. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked ajánlott fel szexet, hanem saját magának ajánlott fel téged. És mivel se nem a feladója, sem a címzettje nem voltál az ajánlatának, így hogy jössz te ahhoz, hogy megtagadd... Nem kell megírni, hogy bekaphatja, mert még komolyan veszi... Viszont érdemes elhatárolódni tőle.
2015. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 potyike ***** válasza:
100%
Ha sajnálod,kedveled ennek ellenére,akkor beszélj vele,ha nem kedveled,mint barátot felejtsd el.
2015. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem akarnék egy ilyen embertőll semit sem,nemhogy kapcsolatot.
2015. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz
2015. máj. 11. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!