Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy srác azért fizet lányoknak, hogy vele legyenek kicsit és elmenjenek erre, arra?

Figyelt kérdés
Nem szexre gondolok, hanem közös programokra.
2015. máj. 9. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nem gáz. Az a gáz, hogy nem látja be, mekkora hazugság ez.
2015. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, vannak-e lányok, akik ebben benne lennének.
2015. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De, belátja.

Csak szeretné magát normálisnak érezni kicsit.

2015. máj. 9. 23:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyes lányok pénzért mindenben benne vannak. Bár jó eséllyel drágább lesz, mintha szexet szeretnél, mert ez elég creepy.
2015. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És hol találsz ilyen lányokat?
2015. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam rá, nem igen kerestem.

Az a baj, hogy az a lány aki belemegy ilyenekbe gyaníthatóan nem lenne jó társaság, szóval beszélgetni se lehetne vele normálisan a megérzésem szerint.

2015. máj. 9. 23:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az is gáz, hogy van lány, aki ebben partner.
2015. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szólni kell lány barátnak, vagy ismerős lánynak, hogy menjen el veled. Az miért nem jó?
2015. máj. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert nincsenek barátaim.
2015. máj. 10. 08:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez milyen jó ötlet már :D :D Én simán mennék, legalábbis ha tudom hogy megbízható a srác, és tényleg nem fog rámmászni vagy megerőszakolni vagy akármi, és mondjuk nem úgy hogy fizet, mert nem vagyok k.urva, de egy fagyira meghívhat, vagy múzeumba, vagy valami ilyen érdekes dologra. :D De inkább nem adok itt ötleteket, nem szeretnék priviket kapni, mert a gyakoris társaság nem éppen a "megbízható" kategória, meg amúgy se. De a kérdésre válaszolva, szerintem nem gáz, ha megteheted, csak ne reklámozd. Még mindig jobb, mintha otthon ülnél magadban, és a világot meg a nőket szidnád megkeseredettségedben. Ha jó helyen keresel, találhatsz viszonylag normális jelentkezőket is, de a pénz a kulcsszó, és minél idősebb vagy, annál könnyebb, igen, most már lehetek én itt a felszínes r.ibanc, pedig csak nem vagyok vak, és tudom mi folyik körülöttem a világban:)

Viszont ha nem probléma, megkérdezhetem mi alapján jutottál arra az elhatározásra, hogy ezt csak pénzzel lehet megoldani?

2015. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!