Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az itteniek részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az itteniek részéről?

Figyelt kérdés

Sokszor látok itt olyan kérdéseket, ahol férfiak és nők (vagyis inkább fiúk és lányok) tesznek ki magukról ilyen-olyan képeket véleményezés céljából. Ebben nem látok semmi rosszat, az ember alapvetően társas lény és valamilyen szinten ad a közösség véleményére. De! Amikor egy lány tesz itt ki magáról képet, akkor szinte minden esetben, még akkor is, ha kifejezetten előnytelen külsejű (kövér/pattanásos/lóképű/deszka) az itteniek véleménye majdnem egyöntetűen pozitív és az egekbe magasztalják. Ellenben ha egy fiú tesz ki ugyanilyen kérdés (most vonatkoztassunk el a péniszüket pontoztatni akaró emberekről) és linkel magáról egy képet, akkor a hozzászólók véleménye valahogy mindig lehúzó, még akkor is, ha egész előnyösen néz ki, értem ezalatt, hogy elegánsan öltözik, edzi magát, szép az arcra etc, a vélemények az esetek többségében negatívak és elküldik szerencsétlen a sóhivatalba, hogy fogyjon le, menjen kondiba, borotválkozzon meg, takarodjon fodrászhoz meg ehhez hasonlóak.

Felteszem, ahogy a való életben úgy itt is az emberek aránya 50-50 arányban nő és férfi, tehát mind a két nemet nagyjából ugyanannyian képviselik. Nem értem ezt a jelenséget, most akkor az itteni férfiaknak alacsonyak az igényeik és/vagy az itteni nőknek van magasan a nívójuk?


A nemem lényegtelen, nem ad hozzá semmit a kérdéshez.



2015. máj. 11. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
férfi vagy, azért rinyálsz
2015. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rossz a feltételezésed, a nemek aránya közel sem azonos.
2015. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is észrevettem már.

Ezeknek mindegy, csak lyuk legyen.

2015. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem férfiak vannak itt többségben, méghozzá nagyon kanos férfiak. Többségük még csak képen látott nőt, és legszívesebben már a kulcslyukba is bedugná. Ezért van az, hogy előnytelen külsejű nők magasztalva vannak, egy srácba meg örömmel rúgnak vele, hogy addig is menőbbnek érezzék magukat.

Nagyritkán szép lányok is tesznek ki képet, és mindig van jócskán olyan komment, amiben lehúzzák őket is, mert akkor meg előjönnek a frusztrációk (biztos egód jütt növelni, közben szemét lotyó, meg persze az, h sosem kapnak ilyen nőt, ezért jó belerúgni abban is... a rusnyaságoknál meg reménykednek, h lesz esélyük ha eleget bókolnak)...

2015. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A csajok pedig játszák a fejüket, hogy nekik senki sem tetszik...de élőben teljesen más lenne a véleményük.
2015. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4-nél a pont - de azért témakörtől is függ.

Tényleg nagyon sok az ilyen férfi: ezek töltik ki a szex rovatokat.

A gyerekneveléssel kapcsolatos rovatokat pedig unatkozó, hormontúltengéses kismamák, akik aztán bármilyen férfit akármilyen témában nagyon csúnyán szétszednek.

2015. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!