Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy újra szerelmes legyek?

Figyelt kérdés

Az első szerelmemnek/kapcsolatomnak csúnya vége lett, de már rég vége, le is zártam magamban. Mégis úgy érzem meghaltam érzelmileg, mivel túl fájdalmas volt a "végjáték".


Nem attól félek, hogy egyedül maradok, vagy, hogy többet nem lesz senkim, hanem attól, hogy soha többé nem leszek szerelmes.


Mitől lehetnék újra odáig valakiért? Szinte alig érdekel már ez az egész kapcsolatos téma, pedig régen nagyon nem így volt. Nem érdekelnek a férfiak, nem érdekel a szex, csak tengek lengek, élem a hétköznapokat, új emberekkel is ismerkedek, de valahogy semmi nem érdekel.


Mitől vagy mikor fog ez javulni?


2015. máj. 11. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Idő + megfelelő ember + hormonok


úgyis szerelmes leszel megint, szóval ne félj. spontán jön majd :)

2015. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok, mert sajnos pont ilyen helyzetben vagyok én is.
2015. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég lenne ha meglátnál és tuti, hogy szerelmes lennél belém. Egy átlag pasi max 5/5 lehet maximum ha minden nőnek bejön. Na én az 10/5 vagyok mert még a pasiknak is bejövök legalábbis próbálkoztak már melegek is de hetero vagyok és ők nem érdekelnek. Igazából én kellenék neked. Tuti hogy, love lenne részedről. :D :D :D
2015. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!