Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyell a külsőm miatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell a külsőm miatt a lány, akit szeretek. Ezért úgy tesz, mintha nem ismerne, ismerősei előtt. Mivel érdemeltem ezt ki?

Figyelt kérdés
mivel nem vagyok egy szuperfickó (arcberendezésem elég fura), ezért barátnői előtt szégyell a lány, és ez odáig fajult, hogy pl. ismerősei előtt "fel sem ismer", iwiwen nem lehetek az ismerőse meg ilyesmi...
2010. febr. 23. 23:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
ez nagyon gáz és igazságtalan. dobd ki és keress másik lányt
2010. febr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Ti most jártok? Te mégis mit szeretsz benne,ha ő annyira nem képes,hogy felvállalja,hogy ismer,nem azt,hogy szeret,hanem,hogy egyáltalán ismer??? Ha nem akarsz egész életedben szenvedni,akkor az ilyen felületes csajokat nagyon nagy ívben kerüld el!!!
2010. febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
addig nem volt semmi gond, amíg meglátott egyik barátnője, és mondta "fúú, ki volt az a rémes pasi"? ő meg "hát csak egy gyerek a netről"... és ezután kezdődött az egész... elvileg "szeret", de nekem ez k*rvára fáj.
2010. febr. 23. 23:54
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Elhiszem,hogy fáj,mint már írtam,kerüld el,keress egy normális csajt,aki tényleg szeret.Ha valaki tényleg szerelmes lesz beléd,annak mindegy,hogy neked 3 füled és két orrod van,akkor is így fog érezni.Ez a csaj nem érdemli meg,hogy egy levegőt szívjon veled.
2010. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Hát én dobnám a csajt egyből. CSak azért nem aláznám meg, mert vannak elveim, de qrvára megérdemelné....


20f

2010. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha ezt mondja, akkor nem hinném el, hogy igazán szeret. Ha valakit igazán szeretek, akkor még ha tudom, hogy másoknak nem tetszik, akkor sem tagadom le mások előtt. Mert szeretem. Szeretem annyira, hogy felvállaljam mások előtt is.
2010. febr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Szemét csaj, nagyon ne foglakozz vele nem érdemel meg téged, keress másik csajt, én drukkolok.
2010. febr. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Hát szerintem ez tök gáz, nekem sem a leghelyesebb a pasim, sőt..:) de azért mert rendes és mert imádom, nagyon nem érdekel hogy néz ki.:) mert tőlle jobb pasit ugyse találok.:) Lehet hogy találok egy K*rva helyeset aki tök bunko.:) Szal szerintem vagy mond meg neki h. ez neked igy nem "pálya". Vagy, vállalja föl hogy te vagy a csávója, és ha szeret akk. ugyse fogja érdekelni hogy ki mit gondol rollad.:) Szerintem 17/L
2010. febr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a lány nagyon szép. Egyértelmű, hogy nem mutatkozik olyannal, aki leégeti. Válassz kevésbé szemrevaló csajt...zsák a foltját. 20/L
2010. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Hát Én Biztos szakítanék vele. Azért meg ne alázd, ne süllyedj le az Ő szintére.


8:11-es irigylem a barátod, hogy ilyet mersz mondani. "Nála jobbat úgy se találok". Bárcsak a menyasszonyom is ezt mondaná....

25/F

2010. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!