Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon rosszul eshet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon rosszul eshet valakinek, ha nem mondják viszont "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom ő többször mondta már nekem, én neki még egyszer sem mert nem érzem úgy csak jó vele lenni, tök sok helyre is elvisz :). Egyik barátnőm hívta fel erre a figyelmem, hogy biztos nagyon rosszul esik neki, amiért én nem mondom.
2015. máj. 12. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond,ha úgy is érzed.Felesleges nagy szavakkal dobálózni.
2015. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ettől már csak a "tudom" válasz a kellemetlenebb.
2015. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szerencsétlen szerelmes beléd, te meg játszol vele, mert tetszik, hogy törődik veled és sok helyre elvisz, meg esetleg fizeti a dolgaid.

A helyedben nem lennék gerinctelen és őszintén elmondanám neki, hogy nagyon kedvelem, de csak mint barátot.

2015. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon, de nagyon rosszul tud esni. Elszomorító helyzet.
2015. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha én kimondom, úgy vagyok vele, olyannak mondom, akiről egyértelműen tudom, hogy viszontszeret, akkor van értelme. Abban az esetben pedig ugyanaz lesz a válasz is.
2015. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
rosszul esik, de szerintem mindenkiben kell, hogy legyen annyi érzelmi intelligencia és tartás, hogy nem mondja ezt a szót olyannak, aki nem viszonozza az érzéseit. ha barátok vagytok, akkor sejtheti, hogy nem te vagy élete szerelme, szóval nem kéne annyira meglepődnie ezen. csak akkor mondd, ha te is tényleg szereted, mert az szerintem még gázabb, ha mondod, hogy 'énis' és utólag kiderül, hogy mégse..
2015. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vagyis hogy nem ő életed szerelme, elírtam
2015. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na és ha rossz neki?

Szánalomból vagy illendőségből ne mondd neki!

Szeretetet nem lehet szeretettel megvásárolni.

2015. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!