Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok! Veletek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Veletek volt már olyan, hogy mondtátok valakinek, hogy "szeretlek", de ő nem mondott rá semmit?

Figyelt kérdés
Hogy esett nektek? Mire gondoltatok akkor?

2014. okt. 3. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Háát mondtam neki de később csak annyit mondott h vauvau
2014. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan szarul esett ,de végül eljutottunk odáig ,hogy ő is kimondta.
2014. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy nem szeret, de azért el akartam mondani.
2014. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt, és szarul esett :D
2014. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Számtalanszor...
2014. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt.

Szarul esett, gondoltam hogy semmit sem érez irántam mivel ne reagált semmit. Se akkor, se később se (és mindig igazam lett).

2014. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt most én vagyok a "rossz".:)

Mondták már nekem, de nem válaszoltam rá semmit, mert nem szerettem. Sajnos ez azóta sem változott, de nekem sem volt könnyű, hogy nem mondhattam azt, hogy viszont szeretem.

2014. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Volt már
2014. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is úgy voltam, mint a #7-es. Mondták már nekem, de én nem válaszoltam. Biztos rosszul esett neki, de nekem is rossz volt, mert szeretni akartam az illetőt, és nem tudtam.
2014. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!