Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó ötlet szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet szerelmet vallani egy barátomnak?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg a srácot, de ahogy telt az idő és jóban lettünk, egyre jobban azt érzem, hogy vonzódom hozzá, de mindenhogyan.

Külsőleg tökéletes, magas, ruhában is elég szépnek tűnik a teste, az arca hibátlan, akkora kék szemei vannak, amekkorát még nem láttam, hihetetlenül aranyos csibészmosolya van... Szóval elég dekoratív. Be is jön a legtöbb lánynak a környezetünkben, épp ezért is aggódom egy kicsit.

Belsőleg pedig nagyon értelmes és megértő, imádok vele beszélgetni, mostanában egyre többet járunk el csak úgy ketten iszogatni. Sokszor ő hív engem, sokszor mosolyog rám, szépnek nevez... Szóval nem biztos, hogy teljesen közömbös vagyok számára. Mindent meg tudok vele beszélni, de nekem több kell belőle.

A barátnője akarok lenni. Csak nem tudom, hogy ő hogy érez, sejt-e valamit abból, hogy oda vagyok érte és hogyan reagálna. Néha úgy érzem, túl jó hozzám, hiszen bárkit megkaphatna.. De akkor miért lenne pont velem? Nem tudok róla, hogy most lenne valaki neki.

Rettegek, hogy elveszítem, mint barátot, mert nem szeret viszont.

Szerintetek bevalljam neki?


2015. máj. 12. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

legjobb barátnomnak bevallottam, jártunk 1 évet, most nem beszélünk

másik barátomnak bevallottam, lerázott :D

50-50 az esély :D próbát megér

2015. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne valljad még be neki! Ha már sokat vagytok kettesben, ő is szeret veled lenni. Írod, hogy keresi a társaságod, sőt tetszel is neki. Lehet, hogy csak félénk, szerintem már csak idő kérdése és igazából egymásra találtok. Okos lány módjára igyekezz kettőtökre irányítani a beszélgetést legyél vele őszinte, mond el, hogy bejön neked mint pasi, hátha megnyílik ő is. Sok sikert! :)
2015. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy nem hiszem, hogy sokáig szingli marad, mert túl jól néz ki ahhoz, elég népszerű. Épp ezért könnyen kifuthatok az időből.
2015. máj. 12. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire primitív! Milyen időből futsz ki, mondom tereld a szót kettőtökre mond el, hogy te eltudnál képzelni többet is, ha ő is így látja akkor nyert ügyed van, ha nem akkor tévedtél, jön majd más helyette!
2015. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mekkora felszínes r vagy.
2015. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!