Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amerikában miért fogadják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amerikában miért fogadják el jobban a melegeket mint itthon?

Figyelt kérdés

azt hiszem az USA-ban a szülők is és a társadalom is jobban elfogadja a melegeket, mint itthon..ez miért van?

(bocs a kategória miatt)



2015. máj. 12. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem csak több a meleg ott, gondolom sokan a fehérházban és/vagy más felsőbb körökben is azok, ezért tudják érvényesíteni a jogukat, átlag polgárok meg mit tehetnének ez lenne? Amerika szerintem pont az az állam, ahol pénz beszél, kutya ugat...
2015. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ott nem olyan befásultak az emberek mint itt.
2015. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Amerikában eleve azt nevelik az emberekbe, hogy mindenki egyenlő, szóval szerintem ez állhat a dolog mögött.
2015. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Miért kéne elfogadni a melegeket?
2015. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Másképp állnak a dolgokhoz, mint mi, értelmesebbek.

(igen, ott is vannak hülyék, de mondjatok olyan országot ahol nincsenek)

2015. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ugye tudod, hogy egyes déli államokban sokszor nem indul eljárás a melegek meglincselések miatt? Ennyit a felvilágosultságról. Szerintem te Kanadára gondolsz, vagy a skandináv országokra, ott vannak nagy számban a toleráns emberek. A válasz egyszerű: a jólét miatt. Valljuk be, itthon szar az élet, az ilyen élet meg tönkreteszi az embert, gyűlölködővé, defetistává és beszűkült látókörűvé válnak a polgárok. Amint jólét lenne az emberek boldogabbak lennének, a boldog ember pedig nem köpköd senkire, mert egy aránylag jó közérzet uralkodik a környezetében és egyszerűen nem gondol arra, hogy neki gyűlölködnie kéne.
2015. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%

ennyi hülyeséget olvasni itt,amerikaiak afelvilágosultak,azok persze :D... megvezetett birkák már létezésük óta


és nem fogadják el jobban,csak sok ember él ott,és leszarják a többit maguk körül.Van ott mindenféle lény egymás hátán


de menj el mondjuk egy déli állam elhagyottam közösségébe,biztosan sörét lesz az egyenlő jogból :,D


...különben is ott voltak a legviccesebb meleg ellenes jelszavak és tüntetések :D

2015. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
91%
Nem értem, hogy miért kell egyáltalán a másik életébe vájkálni. Meleg, bi, hetero... És??? Abból, ha elsétál mellettem egy meleg pár kézen fogva, se hasznom, se károm nem származik belőle. Akkor miért is bántanám őket? Így érzik jól magukat. Engem nem érint a dolog, nem folyok bele más életébe.
2015. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
mert itthon sok a náci
2015. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Alapvetoen hulyeseg, hogy jobban elfogadnak a melegeket vagy barkit Amerikaban. Vannak liberalisabb allamok (nyugati part), ahol valoban nagy altalanossagban elfogadobbak, de osszessegeben egyaltalan nem elfogadobbak. Valoban sok allam van ahol mar legalizaltak a melegek kozti hazassagot, de ha megnezed hogy a kozvelemeny ezzel mennyire ert egyet, akkor kb 10-15 allamot talalsz ahol az emberek valoban elfogadjak a melegeket. Tehat butasag ezt igy lealtalanositani egy egesz orszagra.

Szulok szempontjabol is egyebkent felfogas kerdese, mindenhol mas.

Egyebkent en nem latok akkora problemat itthon.

Egy par evvel ezelott, amikor meg gimnazista voltam, akkor nalunk rengeteg meleg es lezbikus lett hirtelenjeben, de soha nem volt semmi problemajuk a beilleszkedessel es nem okozott nekik kulonosebb problemat semmi. Voltak nehanyan akik rossz szemmel neztek, de ok sem utasitottak el a melegeket, tehat semmilyen hatranyt nem szenvedtek

2015. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!