Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek sokan?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm fiú (19) én is 19 vagyok és lány. Havonta rámír h találkozzunk mert annyira hiányzom neki..ha találkozunk ölelget, erőszakos, megcsókol stb.. ?! És beszél mindenféle városi pletykát.. kb 2 óra hosszat. Aztán elbúcsúzunk eltűnik, és semmi, aztán újra előkerül.. Közbe lett barátom és mondtam ennek a fiúnak h ne közeledjen annyira mert foglalt vagyok de kb lesz#rta.. aztán hagytam is. Lelki szennyesnek használt, míg én azt hittem h a haverom akar lenni.. aztán egyértelműen nem. Miért van ez..

2015. máj. 12. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
He :D
2015. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló tökéletesen kifejtette: a válasz a kérdésedre a hélium! Fele annyira elviselhetetlen az idióta nyávogás ha vicces hangon teszed! Yeeee
2015. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert ti lányok mit csináltok a barátságzónásokkal? Ugyan úgy összejöttök valakivel, és ha valami probléma van mentek a barátságzónás fiúkhoz, akik szerelmesek belétek... Ugye milyen szar?
2015. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én soha nem mentem a barátzónás fiúkhoz ha "baj volt" :)
2015. máj. 12. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem UGYANÍGY kezdődött a kapcsolatom a férjemmel. :) Mi is barátkoztunk először, meg volt csók is, stb., de amikor lett egy komoly kapcsolatom leráztam, mert már elegem volt belőle hogy nem tudom mit akar igazából. De később megkerestem, és összejöttünk. 17 évesen ismertem meg, 22 éves korunk óta vagyunk együtt.
2015. máj. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De a ferjed biztos rendesebb ember, mint akirol irtam a kerdesben. Az en ismerosom neha tok jofej es cuki, maskor lelki szennyesnek hasznal, aztan rammaszik, aztan eltunik es ujra elolrol.. Csak azota lett baratom, akit tisztelek es szeretek. Sose csalnam meg :) Csak nem tudom miert valaszolok a masik fiunak ha ir.. de mostantol nem fogok. Majd juni vegen elmeselem neki h h ment az erettsegi mert az megigertem aztan megprobalom elfelejteni.
2015. máj. 15. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
De ilyen volt, és utólag kiderült hogy azért csak időnként bukkant fel, mert több vasat tartott a tűzben. 5 évvel a megismerkedésünk után jöttem vele össze, addigra kiélte magát és felnőtt. :) De előtte nekem is volt komoly kapcsolatom, aki miatt leráztam. Te is ismerkedj, gyűjts tapasztalatokat, de nem baj ha ott van tartalékban ő is. :)
2015. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Áá azóta ismét bepróbálkozott, küldözgetett képet a kocka hasáról meg mindenféle selfie-t, ezzel nem is lenne gond mert jó, csak van barátnője több mint 2 éve, és nekem is van barátom. Ennek a fiúnak csak arra kellettem volna. Fb-n írt és elpattant az agyam h milyen stílusban írja le a vágyait, és én ehhez nem szoktam hozzá. Így virágnyelven leírtam neki a véleményem, megsértődött és egymást leráztuk :( sajnálom h így alakult de ő nem egy erkölcsös fiú.. viszont elképesztően jól néz ki még így 19 éves fiatalként is, aa 25 évesen de jó lesz :D csak nem nekem :DD
2015. máj. 21. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!