Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnád megfogalmazni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnád megfogalmazni a szerelem érzését?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne annyit írjatok, hogy nem lehet szavakba önteni, stb. Kérlek próbáljátok megfogalmazni.

2015. máj. 13. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
"jó"
2015. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"ááá jót érzem"
2015. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
D.U.G.Á.S
2015. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Az igazi szerelem felemel, és mindig többre sarkall. Lángra lobbantja szívünket, és békét teremt az elménkben."
2015. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De ha viszonzatlan, azt kívánod bárcsak meghalnál. Fizikailag. Mert ha igazán szerelmes voltál valakibe, és mégsem lehet a tied, minden nap meghalsz.
2015. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mért kell megfogalmazni? Idézzem Micimackót? Azt nem mondják, érzik!

Egyébként számomra olyan, hogy a nap minden percében az adott illető jár a fejemben, amíg nem reménytelen folyamatosan fel vagyok dobva és szebb lesz a bőröm, még az arcvonásaim is. A szerelem is a szeretet egy formája, csak erősebb. A legerősebb kötődés, ami létezik, amíg tart. Ha valaki szerelmes minden másnál előbbre van a szerelme.

2015. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Kérlek próbáljátok megfogalmazni."

Kedves kérdező! Nem tudom, mennyire ismered a szépirodalmat, de ha olvastál már ezt-azt, minden bizonnyal feltűnt neked, hogy ebbe még a legnagyobb íróknak is beletörik a bicskája. Gondolod, hogy akkor majd jövök én, a szomszéd utca 12-ből, és megfogalmazom neked? Vagy akárki ezen az oldalon?

2015. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Valóban igazad van. Elfelejtettem kiegészíteni azzal, hogy én valójában arra vagyok kíváncsi, hogy nektek mit jelent a szerelem. Ezt szerintem egy "hétköznapi" ember is megtudja fogalmazni.

2015. máj. 20. 14:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Számomra egy csodálatos, de egyben fájdalmas dolog is (mert viszonzatlan, több éve kínlódok, szenvedek). A közelében szinte végig csak mosolygok, hozzá akarnék érni/azt akarom, hogy hozzám érjen, vele akarok maradni, hozzá akarnék simulni/teljesen eggyé válni vele, minden mozdulatát lesem, és amikor el kell mennem a közeléből, akkor úgy érzem, kitépik a szívem. Ezenkívül mindig rágondolok, hiányzik, és minden egyes hibáját aranyosnak találom. Ha csak arra gondolok, hogy megcsókol, akkor valami iszonyatosan különleges érzés vesz úrrá a gyomrom tájékán és átjárja az egész testemet, miközben a sírás fojtogat.

Szóval nagyon érdekes és összetett érzés, de nagyon-nagyon fájdalmas is az én esetemben, mert soha az életben nem fog beteljesedni, és ezt én is jól tudom...

2015. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!