Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnátok a legszebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnátok a legszebben megfogalmazni mi a szerelem? Aki volt már igazán szerelmes, az mit érzett, mikor a párjára nézett?

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az amit nem igazán lehet leírni. Olyankor semmi és senki más nem számít csak az adott személy. Azt érzed hogyha egy sátorban kellene élnetek kettesben akkor is boldog lennél. De ilyen nem sok van egy ember életében és ami még rosszabb hogy nem tart sokáig, bárki bármit is mond.
2015. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az egy szar...
2015. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:

hát... ha ránézek v rágondolok, megvidámodik a szívem. Végtelen gyöngédséggel és örömmel tölt el a tudat, h lézetik. Amikor mellette vagyok, azt érzem, h ott vagyok "otthon", nem vágyom máshová, nem kell más. Mindenről, a legbelsőbb félelmeimről is tudok neki mesélni és tudom, h biztonságban van nála és nem fordítja ellenem. A testem egy érintéséért is sóvárog, de elég ha csak ott van. Aki ha távol van, bár érzékelem, h nincs ott, megbízom benne, magammal törődöm, h ha együtt vagyunk, egymással törődhessünk.

Ő a társam. Mindenben. Így, egyszerűen.

2015. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!