Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek arról, ha egy srác dezodort használ?

Figyelt kérdés

Venni akartam valami jó erős férfi parfümöt, de 12 ezernél kezdődnek. Azon gondolkozok, hogy veszek dezodort.

A dezodor is olyan jó mint a parfüm?

Melyiket ajánljátok?



2015. máj. 13. 20:57
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a dezodor jobb
2015. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A dezodor jobb, mint a parfüm. Vegyél valami jóóó férfiasat, Old Spice vagy valami. Nekem semmi bajom azzal, hogy a barátom azt használ, mert nem lesz feleslegesen pacsuli szaga, de izzadásgátlónak meg jó.
2015. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A desodort jobban szeretem egy pasin mint a parfümöt,a két kedvencem

Axe hotfever,Axe boost:)

2015. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a dezodor túl erős és hamar elmullik az illata.Nekem a parfümök jöttekbe.
2015. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dezodor tokeletes! Nekem a csokis axe jon be nagyon
2015. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Komplikato ***** válasza:
60%

Biztos én vagyok buta, de NEM értem a kérdést.

A dezodor az illatosított izzadás gátló, a parfüm meg parfüm. Nem ugyan arra való. Egyébként egyes piacokon lehet kapni drága parfümből elvileg el nem adható mintákat, amik azért jó pár randira kitartanak és pár százasba kerülnek. Nyilván hamarabb elillannak, de arra jó, hogy eldöntse a vevő akar olyat vagy sem zsák pénzért.

2015. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!