Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálok szerelmes lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálok szerelmes lenni? Más is van így?

Figyelt kérdés
Igazàbol eddig nem is volt viszonzatlan szerencsèmre de egyszerüen utálom az èrzèst, pl5,10 kilokat siman lefogyok,nemtudok aludni kb mintha depreszios lennèk XDD

2015. máj. 13. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi... Nekem se volt még kapcsolatom mert visszahuzodó vagyok, de akarok szerelmes lenni, de sosem erezhettem meg és szerintem nem is erezhetem meg... Maganyos maradok :D
2015. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom te mért utálsz, én nem utálok az lenni, de ha lehet inkább távol maradok minden érzelemtől.
2015. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1,te elèggè fèlre olvastad a kèrdèst,szerelem nèlkül számomra ugy tünt jobb egy kapcsolat de lehet ha változtatok a hozààlàsomon megtudom szeretni csak kicsit nagyon sok nekem ez az intenziv èrzès am ùgy általában semmitse érzek.
2015. máj. 13. 23:20
 4/7 anonim ***** válasza:

kiváló fogyókúra a viszonzatlan szerelem ezek szerint :)


én ura vagyok az érzéseimnek,ezért nem is voltam még soha szerelmes.

2015. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mèg egy ember aki nem tud olvasni,de leirom megegyszer viszonzott volt a szerelem, a sùlyom meg pont jò volt nem vagyok se kover se vekony de nem ez a lènyeg :D
2015. máj. 13. 23:26
 6/7 anonim ***** válasza:

senkit sem érdekel hogy viszonzott volt e a te szerelmed vagy sem mert nem oszt nem szoroz


5 10 kiló az nem kevés! gratulálok az eredményes fogyáshoz!

2015. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,mondjuk ja.
2015. máj. 14. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!