Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem szerelmes belém? :@

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem szerelmes belém? :@

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom akivel messze lakunk egymástól. Minden nap ír ha nem akkor én írok neki de az ritkább.

Mindent megbeszélünk, elmondja mi bántja én is hogy engem mi bánt. Sosem bunkó velem és szokta írni hogy szeret. De nem írja hogy barátilag vagy sem.

Egyébként sem az ilyen lányok jönnek be neki, meg amúgy is...

Ugye nem szerelmes??? Értelmes válaszokat köszi :)



2015. máj. 11. 22:26
 1/10 anonim válasza:
kérdezd meg az anyukáját
2015. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
-.-
2015. máj. 11. 22:30
 3/10 anonim ***** válasza:

hát szerintem egy fiú azt nem hangoztatja ha valakit barátilag szeret az inkább lányos dolog ... tehát

MINDENKI NYUGODJON MEG VAN OK A PÁNIKRA !!!

2015. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de
2015. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt így nem igazán lehet megmondani. Lehet, hogy igen, lehet, hogy csak barátilag szeret és cukkol, hiszen mint mondtad messze laktok egymástól és más az esete is. Ha legközelebb találkoztok személyesen, csak akkor derül ki, figyel meg, hogy viselkedik veled. :/
2015. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Deeeehogyneeem :3
2015. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ó a francba.... :/ nem valami boldogító válaszok. De akkor miért viselkedne így...olyan fura...mindig más lányokról beszél meg hogy neki ez meg az jönne be...írom is hogy próbálkozzon meg minden. De ha véletlenül én mondom hogy beszélgetek egy fiúval rendszerint egy mosolygós smiley a válasz semmi több.

Nem értem a viselkedését

2015. máj. 11. 22:40
 8/10 anonim ***** válasza:

#3

Rád hajtott ... sajnos ez van ...

miért am nem jön be a srác vagy csak barátnak tekinted ?

2015. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Olyan mintha a testvérem lenne...
2015. máj. 12. 11:18
 10/10 anonim ***** válasza:
testvérzóna
2015. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!