Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kéne ilyen helyzeteben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kéne ilyen helyzeteben elmondanom, hogy van barátom?

Figyelt kérdés
Elég közvetlen, barátkozós vagyok, szeretek új embereket megismerni. Fiúkat is, de az a baj, hogy utána ők gyakran megkeresnek, rám írnak, találkozni akarnak. Ami nekem nem probléma, mert alapvetően hiszek a fiú lány barátságban, vannak fiú barátaim. De nem tudom, hogy a fiúk mennyire akarnak csak barátkozni egy lánnyal. Ugyanakkor amíg még csak ismerkedünk, miért feltételezném alapból, hogy össze akarnak jönni velem? Volt már ebből vita, hogy mondta a srác, hogy akkor minek hagytam, hogy rám pazarolja az idejét. Pedig vele is csak beszélgettünk 1-2 hétig, semmi több,aztán mikor mondtam neki, hogy van barátom(ezt az első előre megbeszélt találkozón szoktam megemlíteni), kb. lehordott a sárga földig, hogy mekkora ribi vagyok, hogy őt meg itt szédítettem. Most akkor minden fiúra aki rám köszön, üvöltsek rá, hogy barátom van, ne közelíts? Én megértem, hogy nekik kudarc, ha egy lány nem akar többet, de engem meg zavar, hogy nem emberként kezelnek, hanem lányként, aki párnak alkalmas, de barátkozni ki akarna már vele. Fiúk, vélemény? Most is dumálok egy sráccal pár napja, könyvekről, zenéről. Nyögjem be neki csak úgy minden indok nélkül, hogy van barátom? 19l

2015. máj. 14. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen :D
2015. máj. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

En a 3.uziben szoktam megmondani vagy ha kerdezik aztan eldontik hogy maradnak beszelgetni vagy nem.

18/L

2015. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem árt sose, ha megkérdezem...
2015. máj. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem amelyik nő(?) el akarja mondani, az megtalálja a módját hogy utaljon rá/szóba hozza.


Ja... hogy neked tetszik hogy írogatnak? Igazuk van, jogos amit rád mondanak.

Érdekes, én is szeretek ismerkedni, de mindig sikerül tudatnom a másikkal hogy melózok, de a csajom otthon vár

2015. máj. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ezt okosan is csinálni. Én már néhány óra beszélgetés után utalni szoktam rá. Akárhogyan. Pl beszélt az autókról, motorokról a srác, én mondtam neki, hogy igen, imádok vezetni, de motorozni még jobban, barátommal rendszeresen járunk nagyobb túrákra.

Vagy, valamelyik másikkal borokról volt szó, megemlítettem, hogy múltkor a barátomtól kaptam olyan fasza jégbort, hogy azóta is csak azt veszem. Tehát lehet ám ezt nem olyan direktbe is csinálni, hogy:

- Találkozunk holnap?

-Persze, de van ám barátom.


Elég ha csak elhinted. Ha ezután maradnak, akkor azzal a tudattal maradnak, hogy akkor barátkoztok tovább.

Viszont én is arra tippelnék, hogy te ezt élvezed, különben megtalálnád a módját arra, hogy tudasd velük. Amivel nincs is semmi baj, viszont akkor minek van barátod? Vagy az is lehet, hogy csak nagyon naiv vagy. Én is hiszek a fiú-lány barátságban, nekem is vannak nagyon jó fiú barátaim. De szerintem ezeknek több idő kell, hogy kialakuljon, és már az elején tisztázni kell, hogy nem lesz köztünk semmi. Mert aki azért lóg veled, mert rohadtul tetszel neki, az nem rád, az emberre kiváncsi. Ez van. Szerintem felesleges neked még kapcsolat. 23/N

2015. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem húznám hetekig az infó átadását, vagy nem várnám ki az első találkozót.


Hülyének tartom azt a férfit, aki magából kikelve kiakad, de valahol annyiban megértem, hogy ő másként tekintett Rád, elkezdett nőként megkedvelni, Te meg egy percig sem tekintetté rá férfiként, csak haverként.


Ezt korrekt mihamarább a tudatni vele, mert különben könnyen úgy értékeli a férfi, hogy csak unalmadban cicázol vele, és már barátként sem fog érdeklődni irántad.

Amúgy meg nem kell a képébe tolni egyértelműen, de 1-2 hét beszélgetés alatt gondolom elhangzott az a kérdés, hogy "mit csináltál a múltkor", "mi a hobbid" stb, ezekre lehet adni egy olyan választ, hogy a "párommal voltam moziban", vagy a "párom ajánlott egy jó zenét", így mindjárt tiszta a szituáció.


(Persze, így a srácok 99%-a el fog tűnni, mivel párt keresnek nem barátot, szóval ha csak azért van erre szükséged, hogy megkapd azt a figyelmet, amit esetleg máshonnan nem kapsz meg, akkor úgyis húzni fogod az időt, és nem érdekel a korrektség).

2015. máj. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!