Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyáskodás vagy bevágódás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyáskodás vagy bevágódás?

Figyelt kérdés

Egyik barátomat készülök meglátogatni, aki messze lakik tőlem. Nem vagyunk közömbösek egymás számára, több is volt már közöttünk, de...

Én szeretnék többet, erről ő valószínűleg nem tud, de nem szeretnék levakarhatatlan és "erőltetett" lenni..

Egyedül lakik, nála maradnék 2-3 napot. Anyáskodásnak venné, ha mire hazajönne a munkából kajával várnám, esetleg kitakarítanék stb, vagy tetszene neki?

Én 21L, ő 25F



2015. máj. 14. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A kaja oké (ha elfogadhatóan főzöl), de én nem feltétlen díjaznám, ha a cuccomat piszkálnád. :D
2015. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, csicskulj csak be már a legelején -.-


A kaja az oké, rendes dolog. De nehogy már kitakaríts! Mi vagy te, szobalány? nemár...

2015. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Max. főzés. Ne legyé' butus...

30F

2015. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!