Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szeretitek, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek, ha a barátnőtök kicsit úgy viselkedik, mint ha az anyukád lenne?

Figyelt kérdés
Tehát szeret kedveskedni neked, gondoskodni rólad. Úgy viselkedik néha, mintha az anyukád lenne.

2012. okt. 6. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát amiket leírtál azokat szeretem
2012. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm ne viselkedjen úgy, mint az anyám.

Tudok magamról gondoskodni, és a kedveskedés pedig egy barátnőnél is alap.

2012. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Ők szeretik, csak én nem.

Főleg, amikor egyenesen anyucitól "jön", és azt hiszi, én is azért vagyok, hogy "kiszolgáljam". :)


Ez érdekes egyébként, mert én egy férfitől nem azt várom, hogy nagybetűs "Férfi" legyen a hagyományos értelemben. Sőt. Elég modern gondolkozással rendelkezem ez ügyben.


Viszont "anyáskodni" sem kívánok senki felett.

2012. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Na mi a modern gondolkodás ha nem az anyáskodás?:)
2012. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én, ha egy fiú igényelné, szívesen gondoskodnék róla! Nálam ez alap, nem vagyok olyan, aki a nők jogaiért kampányol. :)
2012. okt. 6. 22:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát én szeretem ha törődnek velem:)
2012. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Na mi a modern gondolkodás ha nem az anyáskodás?:)"


Itt már összekeveredtek a fogalmak.

Azt értettem "modern" gondolkozás alatt, hogy nem várom el a férfitől azt, hogy családfő, családfenntartó, stb. legyen. Nem várom, hogy egyoldalúan felnézhessek rá (ez legyen kölcsönös). Sőt, azt sem várom, hogy "megvédjen", szóban főleg nem- vagy, hogy nálam határozottabb, dominánsabb legyen.


Ezt sokan össze szokták keverni azzal, hogy az ilyen nők, a "modern gondolkozásúak" az olyan "kisfiúkat" szeretik, akik anyuci szoknyája mellől költöznek hozzájuk, és akikről aztán "gondoskodhatnak", mert nem tudnak felnőtt férfiak lenni.


Pedig nem- kifejezetten fárasztó lenne.

Van egy harmadik fajta férfi is: az én partnerem ilyen. Nem gyámoltalan, nem nyámnyila, nem vár anyáskodást, de irányítani, dominálni sem akar. :)

2012. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Arra írtam, hogy összekeveredtek a fogalmak: hogy a kérdezőnek például nem "fontosak" a nők jogai, feltételezem, hagyományos értelemben nőies nő.

Viszont nála ez fura módon "anyáskodást" jelent.

2012. okt. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sőt, a kérdésből kiindulva: azt jelenti, hogy a nő úgy viselkedik, mintha az anyukája lenne a férfinak? :O


(Na- ezt az értelmezését se hallottam még a hagyományos szerepeknek :P)

2012. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én nagyon imádom,ezt és még sokáig csinálja
2012. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!