Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne fura, ha írnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne fura, ha írnék egy fiúnak akit csak látásból ismerek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, ő nem valószínű, hogy ismer engem, valószínűleg a nevem sem tudja. Nem beszéltünk soha, de látásból ismerem. Facebookon megtaláltam, szerintetek mennyire gáz ha írnék neki? Nem fog hülyének nézni? Fiúk, ti mit szólnátok, ha egy ismeretlen lány írna nektek, aki látásból ismer titeket?


21/L


2015. máj. 14. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyilván attól függ, mit írna.
2015. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát ja attól függ mit ír, és hogy szimpatikus e számomra
2015. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ilyenkor mit érdemes írni? Konkréten leírni, hogy ismerkedni szeretnék vele, vagy inkább valami "kamu indokkal" írjak neki?
2015. máj. 14. 21:39
 4/13 anonim ***** válasza:

igazából én örülnék neki ha rám írna egy jó csaj :D

mindegy mivel.. :D

2015. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
felesleges a kamu valószínűleg elég egyértelmű lenne, írd csak azt hosz szeretnéd megismerni nem kell túlkomplikálni
2015. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Írj rá nyugodtan. Amit 5ös mond nem jó, mert "ingyen luknak" néz a végén (tudja hogy bejössz neki, szédít, megfektet, otthagy). Csak írj rá, ismerkedjetek össze, és csókolom.
2015. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__682..


Figyelj, én ezt a kérdést írtam ki, ahol kifejezetten kijelentettem, hogy mit akarok a fiútól. Látod, hogy jöttek az oltások, főleg az utolsó válaszolótól, aki szerint hülye pitsa vagyok és tiltana egyből és még jó értékelést is kapott. Azt bezzeg nem írták le, hogy milyen üzenet felel meg a férfiaknak.

2015. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak egy mosoly jelet küldj neki. Online tárkeresőn értelmesebb csajok így szoktak kezdeményezni. Még így is sokkal egyértelműbb, mintha csak az utcán mosolyognál rá. Megadod azt a jelzést, amit egy nő magából hülyét nem csinálva megadhat, aztán a srác vagy reagál rá vagy nem.
2015. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Erre így nem lehet jó választ adni, mert nyilván teljesen egyénfüggő, hogy a srác nyitott-e az ismerkedésre, és ha igen, mi keltené fel inkább a figyelmét. Viszont nincs mit veszítened, ha ráírsz.

Kamuzni tényleg nincs sok értelme, hacsak nem az időt akarod húzni, amíg többet megtudsz róla.

2015. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én egy ezer fős cégnél dolgozok, volt egy kolléga aki tetszett. Néha egymásra néztünk és annyi. Én ismeretlenül írtam neki Facebookon, egy éves komplikált történet lett a vége. Sokat beszéltünk utana személyesen is, nem ezen múlott. Csak kapcsolatot nem akart. De meggyőződésem hogy nem ezen bukott meg. Én nem bántam meg hogy írtam neki. Volt mosoly szünet is, ezek után már ő keresett.. (persze attól még később sem jöttünk össze) de csak kiváncsi volt rám valamilyen szinten ha keresett.
2015. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!