Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érdeklödhetek valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdeklödhetek valaki után, akit csak látásból ismerek, és akiktől kérdeznék róla, azokat se ismerem, csak szintugy látásból?

Figyelt kérdés
Valószínűleg otthagyta a munkahelyét,ahol eddig dolgozott,semmit nem tudok róla,azt tudom,hogy valószínűleg face-e sincs

2013. febr. 27. 14:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

De fura,ez így most rám is illik.

Amúgy barátaitól,vagy olyanoktól akiket ismer,vagy a munkáltatótól.

2013. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Valami rafkó ürügy kéne,hogy miért keresem!Nem szeretném,hogy megtudják,hogy tetszik Ő nekem!Köszi előre is a válaszokat
2013. febr. 27. 14:23
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:)Bocsi,buta vagyok,itt hogy lehet pontozni?Új vagyok itt!Nem értem hogy lesznek ezek a %-ok annyik amennyik!Nem nyomtam semmit
2013. febr. 27. 14:25
 4/18 A kérdező kommentje:
Mesélj,te nálad hogy van a dolog?Melóhely ugyanugy?:-)Ha újra látnám,akkor már nem lennék alamuszi nyuszi!Most nemrég tetszett meg,erre nem eltünik a képből:(
2013. febr. 27. 14:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A jobb alsó sarokban a kezekkel,de nem szükséges köszi :)

Amúgy akkor mond azt,hogy kölcsön kértél tőle,és elfelejtetted megadni.

2013. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem,hanem,hogy ismerősök sem találtak meg facebook hiánya miatt.De én nem is szeretnék felkerülni,mert olyanok is vannal akik jó,hogy nem találnak meg (nem tartozok senkinek,csak nem éppen normális emberek).
2013. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
*vannak
2013. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a nevét legalább tudod?
2013. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon mondhatom,hogy kölcsönkértem,mert a kollegái is tudták,hogy nem beszélünk.Az a baj,hogy régebben ő közeledett,de akkor nem lehetett volna semmi a dologból,és akkor még nem érdekelt!Most meg fura mód,egy ideje felfigyeltem rá,ott volt a szemem előtt egy jó ideig és csak most...
2013. febr. 27. 14:48
 10/18 anonim ***** válasza:

De nem feltétlenül kell nekik ezt tudni.

Amúgy meg nem jártak vele mindenhova,nem tudhatják,hogy munkán kívül beszéltél-e vele.

2013. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!