Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg le ku. vázás? Több

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg le ku. vázás? Több

Figyelt kérdés
Tegnap a párommal elég csúnyán össze vesztünk, és ő folyton azt hajtogatta, hogy ha tehette volna már rég meg csalt volna. És minden egyes mondatába benne volt ez, szóval kb. egy óráig csak azt hallgattam hogy neki milyen sok alkalma volt már hogy meg csaljon. Ez már nagyon idegesített, és azt mondtam neki: "Arra vagy ennyire büszke, hogy pár igénytelen büdös cigány meg akart b****szni?" Ennyi a lényege annak amit mondtam. De tényleg csak arra kellett volna nekik. És most azt mondja hogy én le ku***váztam. És nem csak nekem, mindenkinek azt mondja. A szüleinek, barátnőinek. Amit mondtam neki tényleg annak számít? Mert szerintem nem. Elnézést a trágát szavakért.
2015. máj. 15. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nokent mondom h ez nem lek***zas :)
2015. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lek.urvázás. Viszont veszekedésnek elég csúnya. Mindkettőtök részéről. Kicsit jobban kéne tisztelni egymást.
2015. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Alapvetően ha az ember ideges,eléggé sok olyan dolgot vág az másik fejéhez,amit általában nem gondol komolyan( a fentiekből ezt vettem ki).Mivel eléggé elkattanhattatok mind a ketten,ezért nem számít lek@rvázásnak.

Eléggé sok minden jön ilyenkor számításba. Nyilván régebb óta ismeritek egymást,így nyilván egyikőtök se tenné meg.

Ha ebben nem vagy biztos,beszélj vele egyértelműen,ha ezek után nem hajlandó beszélni veled,akkor egyértelmű,hogy hányadán álltok.

Kicsit szerintem genyó dolog hogy fűnek fának elmondta,de lehet hogy már meg is megbeszéltétek.

Ha nem,akkor kérd meg hogy beszéljétek ezt meg; kérdés az,hogy házasok vagytok-e vagy sem,van-e közös lakás,gyerek van-e; ezek súlyozottan tudnak egy ilyen helyzetben dönteni.

A cigók meg alapvetően olyanok mint a negrók,csak jól megk@rják az illetőt,aztán annyi(meg nem is tart nekik sokáig) - nem kell törődni velük.

2015. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én 21 éves vagyok, ő pedig 19. Nem lakunk együtt, így természetesen gyerekük sincs, viszont két éve vagyunk együtt. Eléggé rosszul esett hogy egyfojtában azt hajtogatta hogy milyen sok lehetősége volt már hogy félre lépjen, és hát igen, eléggé ideges lettem. De nem ez az első eset hogy azt hajtogatta. Volt már hogy jól megvoltunk, feküdtünk egymás mellett, beszélgettünk, és egyszer csak el kezdi mondani hogy " Amúgy milyen sok lehetőségem lett volna már rá hogy meg csaljalak, és mégsem tettem. " Igen, tényleg nem tette meg, de akkor is rosszul esik azt hallgatni.
2015. máj. 15. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi ez nem lek*rvázás viszont én a helyedben otthagynám a csajt ha állandóan azt hajtogatja h hány alkalma lett volna h megcsaljon
2015. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ezzel a "megcsalhattalak volna" című nótával arra akarja felhívni a figyelmedet, hogy több törődést, udvarlást szeretne, érezni akarja, hogy fontos neked. Vagy valami ilyesmi. Csak hülyén kommunikál. Beszéld meg vele, hogy ha baja van bármivel, azt ne magában érlelgesse, aztán célozgasson, hanem egyszerűen mondja el neked. De te meg akkor figyelj oda rá, ha ésszerű dolgot kér, mondjuk több odafigyelést.
2015. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább saját magát k*rvázta le.
2015. máj. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Féltékenység miatt vesztetek össze? Mert akkor kicsit megértem, hogy miért mondogatja. Azt viszont egyáltalán nem, hogy amikor nyugi van váratlanul beszól egy ilyet, h megcsalhattalak volna. Gondolom ő a lány. Lehet,h azért mondja, h legyél hálás amiért ő veled van?! Rá kébe jönni az okára. Visszatérve a kérdésre egyáltalán nem le.vázás...rosszul látja ha tényleg csak ennyit mondtál.
2015. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!