Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj lenne, ha a barátnődet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lenne, ha a barátnődet nemcsak lányos dolgok érdekelnék, hanem pl. : történelem, háborús filmek, sci-fi-k, repülők, thrillerek stb?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Manapság ezek átlagosak, szóval nem.
2015. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Baj lenne, ha ugyanazok jönnének be neki, mint nekem és nem kéne vitatkozni, hogy mit nézünk a moziba? Hát nagyon nem lenne baj :D
2015. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg eléggé átlagos dolgok, pl. nekem is hasonló az érdeklődési köröm (vagy még "ilyenebb"), és sok hasonló lányt ismerek. A férfiak általában jobban szeretnek ezekről a témákról beszélgetni, mint cipőkről, úgyhogy nekem kifejezetten előnyömre vált.
2015. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne baj.Legalább vitatkoznék vele, hogy a Kelly hősei jobb mint A halál 50 órája. :D
2015. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem gáz... én is szeretek ilyeneket nézni :)
2015. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
francokat lenne...ezek jó dolgok :D
2015. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mert engem elég sok minden érdekel, de úgy vettem észre, hogy a környezetemben élő lányok nagy részét nem érdeklik az ilyen dolgok. Egész nap csak képeket csinálnak a körmükről, meg a legutóbbi buli képeit teszik fel mindenhová. Én szeretek olvasni, pl.: Stephen King-et, meg most is épp a Levelek Ivo Dzsimáról-t néztem meg. ^^
2015. máj. 15. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Stephen King elég kommersz. Inkább olvass valamit a Sztrugackij-fivérektől, vagy ha könnyedebbre vágysz, egy kis Glen Cook-ot.
2015. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy csak és kizárólag tőle olvasok, nem is szeretem mindegyik könyvét. Mindenesetre köszönöm a tanácsot, most úgyis épp olvasnivalót keresek. :D
2015. máj. 15. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!