Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket nem taszít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket nem taszít, ha egy nő fehérneműjében ott van egy tisztasági betét?

Figyelt kérdés
Nem tartjátok gusztustalannak, illúziórombolónak?
2015. máj. 15. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem dédelgetek kamu illúziókat, ezért nem. Vannak dolgok, amik természetes velejárói az életnek.


A nők is kuláznak, az egyik mellük lejjebb lóg stb. Mind természetes és normális.

2015. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Én nő létemre annak tartanám, ha az egy férfi szeme elé kerülne.
2015. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2-es: márpedig kerül az ember lánya olyan helyzetbe, hogy a férfi vetkőzteti le... tehát ha egyébként be szoktam tenni tisztaságit a fehérneműmbe, akkor ilyen helyzetben mit kellene csinálnom?
2015. máj. 15. 19:53
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
engem egyáltalán nem zavar. Bár ha szól előtte úgy a legjobb. de nem zavar.
2015. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 gomzoli válasza:
91%
Az, hogy tisztasági betét van egy nő bugyijában, inkább az ápoltsághoz tartozó pozitív dolog, más kérdés, hogy nem szeretném nézegetni. Az sokkal undorítóbb, ha nem használna betétet, és a bugyogója lenne tele maszatfoltokkal. Az, hogy a puni némileg nedvezik, és kissé maszatol, teljesen természetes dolog.
2015. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem, szinte mindig látom ahányszor lehúzom barátnőm bugyiját.
2015. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 gomzoli válasza:
100%
Egyébként ezen a férfi is segíthet, ha nem a betétet nézegeti, mikor a bugyit lehúzza rólad. Diszkréció... az meg a legelemibb udvariasság, hogy az ember nem hozza megalázó helyzetbe a nőt, még akkor sem ha olyat lát, ami éppen nem tetszik.
2015. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ezt csak mi, nők tartjuk roppant kínosnak a férfiak előtt, míg a férfiakat nem érdekli. Ennek nagyon örülök, köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. máj. 15. 19:59
 9/15 RRR ***** válasza:

nem

csak ha többnapos

2015. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szokta látni a barátom, nem zavar se engem sem őt.
2015. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!