Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi betét? (A többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi betét? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Hallot róla hogy van valami férfi betét ez mi? Vagy minek tehát el képzelni nem tudom mire kell egy férfinek mert neki nem jönn meg a havija ha jól tudom uthogy kiváncsi lettem tehát mire kell férfinek betét?

(Bocsi a hibák miatt teloról irtam azért van! ><)


2014. dec. 9. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Renklamba lattam meg anno kabeltv-n, nem menstrual de ha a csap nem zar tokeletesen akkor hasznalhatjak
2014. dec. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vizettartasi problemakra.. Az agyad nem csak arra van, hogy nagyobb legyen tole a fejed.
2014. dec. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm első válaszoló! ^^ második válaszoló honnan tudtam volna? Arra van gyógyszer így nem gondoltam hogy arra kellhet! -.-"
2014. dec. 11. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!