Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem ez a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem ez a csaj?

Figyelt kérdés

egy régi évfolyamtársam, egy lány minden hónapban 1x-2x rám ír, h mi van velem.. mindig hülyülni akar, meg tiszta beteg, ha nem válaszolok neki rövid időn belül, wtf.


és hogy miért ír rám mindig ő, és nem én? mert beszélgetünk 2-3 napig, aztán lezárul egy beszélgetés. aztán pár hét múlva megint rám ír, és megint hülyülünk pár napot. ez már így megy lassan egy éve.


ő angliában él, és múltkor írtam neki, h jövőre ha összejön egy kis félrerakott pénz, kimegyünk haverokkal 1-2 angol meccsre. rákérdeztem, h eljönne-e az egyikre? erre azt írja, hát nem tudja..


nagyon szép lány, gyönyörű az arca, és am értelmes is ahogy leveszem a szavaiból.. de miért talál meg mindig engem?? főleg úgy, h én meg nem vagyok leonardo dicaprio akire olvadozhatna.. szerintem csak hülyít vagy nem tudom. biztos van neki kint ismerősei haverjai szal miért pont engem szemelt ki?


de ami idegesítő az a viselkedése meg az hogy érdekli a magánéletem.. hol voltam buliba? kinéztem-e magamnak lányt? milyen lányok voltak a buliban? tetszett-e valaki? ilyen kérdésekkel zaklat és nekem ez kellemetlen mert egyáltalán nem vagyok csajozós típus de azt ő is tudja, mert mondtam neki. aztán felhozom neki, h akkor ütközzünk a meccsen vagy akár azon kívül valahol máshol ahol ismerős, akkor meg terel, wtf.


mégis mire véljem ezt??


2015. máj. 15. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
szerinted? mire? tetszel neki
2015. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják: szo-pa-tás! Megelégszik annyival, hogy ismeri a magánéletedet több ezer kilométer távolságról. És mégis mi a garancia, hogy nem csinálja pont ugyanezt másik 10-15 sráccal? Lehet haza akar jönni, és előre fészket keres. :D


Amúgy ez az internetes nőtípus ritka idióta, ilyeneket naponta akár több tucatot is találhatsz. Szóval szerintem egyszerűen csak ne válaszolj neki, ha legközelebb ír. Van előnye is az ilyen link pіcsáknak: szó nélkül ért, s lekopik a francba. Az ilyenekbe nem kell energiát fektetni.

2015. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!