Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, aki öngyilkosságr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, aki öngyilkosságról beszél és fontolgatja úgy hogy van párja, az valószínű nem is szereti a párját igaz?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy függ össze ez a két dolog?
2015. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még szeretheti a párját szerintem, hogy vannak egyéb gondjai amire nem lát más megoldást.
2015. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki öngyilkosságot fotolgat az általában súlyos lelki beteg és teljesen kifacsarva látja a dolgokat az gészséges önértékelésű emberekhez képest. Könnyen lehet, hogy szereti a párját, de úgy gondolja, hogy "neki is jobb lesz nélkülem" Segítségre van szüksége, nem vádaskodásra.
2015. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

öngyilkosságról nem beszélni kell.. azt meg kell tenni! Ha valaki csak beszél róla az csak a figyelmet szeretné felhívni magára. Azt szeretné, hogy megkapja amit akar.

Őszintén szólva annak idején szerettem volna ha az akkori párom több időt szentel nekem és nem próbál meg kerülni engem ilyen-olyan indokokkal. Fiatal voltam és hülye, hogy elhittem szeret engem. Szóltam? Nem.. nem szóltam, bevettem a gyógyszereket és már csak az üres papír éktelenkedett. Akkor kérdezte meg, hogy bevettem mind? Hát mondom ja. Nem mindegy? Mire jöttek, hogy elvigyenek már eléggé magamon kivül voltam szóval. :D Láttam szép mezőt fával, végtelen csendet és nyugalmat. Aztán szépen kimosták a gyomrom. Hazavittek, tejet itattak velem és úgy tettek mintha semmi rosszat nem tettem volna. Majd jött az este és aludtam egy jót egy kis orvérzéssel. Másnapra ugyanazt éreztem, megtettem volna újra és újra. Még meg nem ismertem mást, aki képes volt megbecsülni engem. 7 év és egy kisfiú, szerelem, béke, összhang.

2015. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:
Ezt nem mondanám,de szerintem az már valószínűbb,hogy az nem a legtökéletesebb kapcsolat.
2015. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kettő teljesen független lehet egymástól. Állhatnak mögötte olyan súlyos gondok, vagy lelki, esetleg pszichiátriai betegség, ami párkapcsolattól függetlenül ezt kiváltja. De még egy elviselhetetlenül fájdalmas betegség is akár.

Igen, egy szerető társ sok mindenben és sokat segíthet, de ez "a szeretet mindenre gyógyszer" csak romantikus maszlag.

2015. máj. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!