Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van aki a válást fontolgatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki a válást fontolgatja vagy sokszor felmerül benne vagy már eldöntötte csak valami miatt még nem lépett?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ìgy vagyok :( A férjem ugyan már egy ideje egy haverjánál "lakik", de itt is van sokat a gyerekek miatt. Ìgy viszont sose lesz vége szerintem, pedig nagyon másfelè vàltoztunk az évek alatt és màr kb semmi keresnivalónk egymás mellett.
2014. jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ilyen esteben el kell válni nem értem minek kell huzni ahelyett hogy uj életet kezdenétek.
2014. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már léptem, de nagyon sokáig húztam.

Utólag visszanézve sajnálom. Féltem az ismeretlentől, féltem kb. mindentől. De sokkal jobb lett utána :)

2014. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Minden reggel azzal ébredek, hogy nem mehet igy tovább, de félek.
2014. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
NEkem a barátnőm gyorsan elvált és megbánta. Megértem, ha egyesek nem akarják elkapkodni, azért nagy lépés, vagy változás, véleményem szerint mindent át kell gondolni, megbeszélni egy ügyvéddel és nem feltétlenül a pároddal kell először közölni - csak a saját érdekedben.
2014. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálam is ez a helyzet. Most mennék vissza dolgozni, de lehet vissza se vesznek. Van két gyerekem, amíg nem biztos a meló nem tudok lépni. E mellett még lelkileg sem tudom rászánni magamat. Húzom vonom... Mindig próbálkozom valamivel a férjemnél, hátha menthető a dolog, de amikor semmi sem történik még jobban belezuhanok az egészbe...
2014. jan. 15. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Én ugyan nem elváltam, csak szakítottam, de egy nem könnyű élethelyzetben voltam és a vége felé már csak ez tartott az exemnél. Nálam úgy volt, hogy fél év gondolkozás után szakítottam. Bár minket szerencsére nem kötött össze semmi komoly, se gyerekek, se semmi, úgyhogy így könnyebb volt.
2014. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Várd meg, hogy biztos legyen a munkád.

Van hova menned lakni a gyerekekkel?

Ha a munkahely és lakás megoldva, az már jó kiindulópont.

2014. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell mennem, hanem neki, ez nem gond. Csak a munkát kell megvárnom... de az még nagyon sok idő...
2014. jan. 16. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!