Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 20/L ( több lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 20/L ( több lenn)

Figyelt kérdés

szeretnék egy normális párkapcsolatot de ahányszor randizni megyek a srácok mindig csak a fenekemet/ mellemet nézik, szexuális utalásokat tesznek stb és ez nagyon rosszul esik mert ha megismernének tudnák hogy nem vagyok egy könnyen kapható valaki.. ja és nem is szoktam kihívóan öltözni a randikon, farmert egy csinosabb felsővel veszek fel ( nem kivágott)...

egyszer elhívott egy fiú strandolni és akkor is végig bámult, azt se tuda közben miről beszélek.. Nem szeretnék egyéjszakás kalandot és nem tudom hogy ezzel mit kezdhetnék azon kívül hogy visszafogott vagyok.


2015. máj. 17. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
hát úgy tűnik a tahó tahó csoportból válogattál eddig, az embereken azért látszik hogy nagyjából milyenek azt javaslom kicsit másmilyenekkel próbálj
2015. máj. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem ígérem hogy nem nézlek meg úgy... De nekem nagyon fontos milyen maga a lány.


Ismerkedünk?

2015. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:

Az is lehet hogy rossz tìpussal próbálkozol. Ne az ecsethajü "kihaénnem" egyedekkel randizz akik gyorsan meg akarnak hágni, hanem az értelmes srácokkal.

Na meg az is lehet, hogy te fújod fel a dolgokat kicsit. Elmentek randizni, az természetes ha egy férfi lecsekkolja az idomokat. Nem mondom, hogy feltűnően kell bámulni, de ha nem méri fel a terepet, akkor nagyon nagy a baj.


Az, hogy nem tudja miről beszélsz, lehet több oka. Vagy valóban csak a két nagy csöcsre figyel és csorog a nyála, vagy pedig összefüggéstelenül locsogsz és feladta...


Szólj az egyik jelöltnek hogy ìrjon pár sort a randiról, lehet érdekes dolgok is kiderülnek :D

2015. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen korosztályból valók a pasik akikkel ismerkedsz?

Én is randizgatok csajokkal, és megnézem az idomaikat, de nem bámulom feltünően, nahh meg figyelek arra hogy mit mond, mert kíváncsi vagyok az egyéniségére is, mivel nem csak egy éjszakásat akarok, és így azért elég fontos belsőre is legyenek közös vonások! :)

Szóval aki komolyan gondolja az nem csak a külsőségetet nézi! :)

33/f

2015. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz helyen rossz körülmények között rossz emberekkel ismerkedsz meg.

Vagy kifejezetten ezt a típust vonzod.

rosszabb esetben nem veszed észre magadon hogy a viselkedésed vagy kisugárzásod csak szexre sugallja az embereket nem néznek ki belőled többet.

2015. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
oylan nem lesz hogy egy férfi nem bámulja minden porcikád randi közben ha tetszel neki, ezt el kell fogadni, ettől még egymás megismerése nincs kizárva.
2015. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!