Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Ez nem szerelem meg szex de ezen a helyen járnak a legtöbben ,azért kérdezem meg itt.


Szóval az egyik férfi tanárom nem is foglalkozik velem,olyan mintha ott se lennék órán,csak néha mondok valamit,mert sose szólít fel.

Lehet hogy azért mert jó vagyok abból amit tanít és így inkább a gyengébbeket szólítja fel,de azért nekem is kell hogy törődjön velem.


2010. febr. 24. 20:16
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyébként 15 éves vagyok..

Mondjuk talán kicsit vonzódom a tanárhoz,és ezért zavar a dolog..

2010. febr. 24. 20:17
 2/5 anonim ***** válasza:
valoszinu h tenyleg jo vagy abbol a tantargybol,es azert a tobbiekkel foglalkozik,mert ugyis tudja h te tudod...es szerintem ez nem vonzalom,hanem csak szeretned h figyelembe vegyen teged is,es mar a te fejedben vonzalomnak nyilvanitod ki,annyira szerettned ,hogy veled is foglalkozzon...amugy ha jo jegyeid vannak akkor orulj annak es hagyd a tanart hogy tegyen amit akar
2010. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 tanár nem tud minden gyerekkel foglalkozni az órán, ha zavar h nem tudsz aktívan részt venni, hát akkor légy aktív, és jelentkez többet, de szerintem ez legyen a legkevesebb problémád az életben...
2010. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég rossz a kolléga stratégiája, ha azért csinálja, hogy "úgyis tudod az anyagot". A jó tanulót is kérdezni KELL az adott anyagból, nem lehet senkinél se kivételezni! Szerintem nyugodtan kérdezz rá.
2010. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbantani ,de az is lehet h a tanar nm bir...van oan diak akire a tanar pikkel...de hat azokat inkabb tobbet szivatja...na nem tom...igaz ra is kerdezhetsz ,h te miert nm vagy kerdezve...csak nehogy az legyen h megis vagy ,de te megjobban akarod h te legyel a kozzeppontban,es h csak rad figyeljen...bocs,de ez is lehet
2010. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!