Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csendes lányok mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendes lányok mindig csendesek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akit még csak néhány napja ismerek a suliból és tetszik nekem. Előtte is láttam már akkor is csendes volt és "álmodozó".

A kérdés annyi lenne hogy bár jól eltudunk lenni, de sokszor csak ülünk egymás mellett, egymással szemben és mindketten csendben nézelődünk. Nem igazán tudom mit tegyek, mert azt sem szeretném ha azt hinné hogy állandóan járatom a szám, hiszem én is ilyen kevésbé nagydumás vagyok.


Hogyan jelezhetném hogy bejön nekem, persze csak szolidan

És ami ennél fontosabb, én ilyenkor honnan tudom hogy bejövök neki.



2015. máj. 17. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet általánosítani, hogy a csendes lányok mind ugyanolyanok. Vagy egy csendes barátnőm, ő tényleg mindig csendes, még a szüleivel és a barátaival is. Én is csendes lány vagyok- legalábbis elsőre annak szoktak megbélyegezni, de annak a pár embernek teljesen más a véleménye rólam, akikben tényleg bízom és közel állnak hozzám.

20/L

2015. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva nem mindig.. de attól függetlenül lehet, hogy ő igen.
2015. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok mint 1 , csak fiúban
2015. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem egy csendes lányt ismertem, aki nem volt "mindig" csendes:-)
2015. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy lehetséges megoldás. amikor látod, hogy elmélyed valaminek a bámulásában, kérdezd meg tőle, mi az amin épp töpreng. Az is lehet hogy csak arra vár, hogy kimutasd a figyelmed, hogy érezze kíváncsi vagy rá. Ha kedvel téged, akkor szívesen meg fogj veled osztani a gondolatait, vagy esetleg utal majd rá, hogy talán később elmondja.

Ha nem érezné jól magát veled, akkor nem tudnátok egymás közelében ücsörögni 10 percet sem. Ha ott marad annak ellenére, hogy nem szóltok egymáshoz az valószínűleg az ő jelzése arra, hogy azt várja törődj vele, mert szeretné ha érdekelne téged az amit gondol.

Legalábbis én így gondolom. Aztán hogy igazam van-e. Nos ezt a lányok talán vagy meg tudják erősíteni, vagy megcáfolják, de egy próbát megér. Annál hogy meg se szólítod amig mellette vagy mindenképp jobb , ha azt látja próbálkozol, érdeklődsz az után mi történik vele.

2015. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az mitől van hogy az elején én kérdezgettem, és tők jól válaszolt is, de nem igen kérdezett vissza.

A most már magáról is mond spontán történeteket és kezdeményez.

Bizslmatlan?

2015. máj. 17. 20:16
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocs a helyesírási hibáért,

szóval bizalmatlan?

2015. máj. 17. 20:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Ha sokat volt egyedül, vagy esetleg csalódáson van túl nehezebben fog megnyílni. Törődni kell vele. Figyelj rá. Ha megkér rá, hogy legyél ott vele, vagy csak hallgasd meg tedd meg. Bármi is az oka, ha úgy érzi bízhat benned fel fog oldódni. Hogy nem kérdez rólad, az lehet azért is mert azt szeretné, ha magadtól mondanál el érdekes dolgokat magadról, amik szerinted érdekelhetik. Mi lehet ilyen? Bármi, ami kicsit kalandos, kicsit vicces. Csak egy valami ne legyen benne, az előző csajokat, meg a jól vagy rosszul sikerült hódítások történetét kerüld. És csak olyat mondj neki ami igaz, mert a hazugság később visszaüt. Biztos vannak érdekes történetek amiket szívesen megosztanál vele. Amivel kiderítheted mi az ami érdekli. Az ilyen lányokhoz idő kell, viszont valószínűleg megéri, ha van elég türelmed hozzá.
2015. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!