Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, ami teljesen kiveri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami teljesen kiveri nálatok a biztosítékot egy lányon fiúk? Amitől kiráz a hideg? Nagyon taszít? És az ellenkezője? Ami szinte elvarázsol benneteket? 20L

Figyelt kérdés
Kor is légyszi. :)
2015. máj. 17. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Ami kib**assza a biztosítékot azaz, ha megasztárt meg justine bibert halgat, ami elvarázsol , hogy a kedvedért még főzni is megtanulok.
2015. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Azt tudom hogyha buta, akkor igazából egyből kiesik abból a körből, hogy akarjak tőle valamit. Tovább ha nagyon fanatikus egyes dolgokban, olyanokban "hisz" amit én kártékonynak tartok, pl: az ilyen "csoda" gyógyászati dolgok.


Ami elvarázsol, ha megértő, szerethető, és van benne valami különleges és egyedi.

2015. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
A sok "vakolat" nem tetszik,a természetesség annál inkább.De annyira nem nézem a külsőt.
2015. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Utàlom a mai anorexiàs pi*kat nem azt mondom hogy legyenek kövèrek de normàlisn is ki lehet nèzni...

Valamint azt ha valaki buta...

Elvaràzsol ha van èrtelme a mondatainak,ha szèp a szeme ès ha úgy tud nèzni mintha mindig szexre hívna..

2015. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Interferencia ***** válasza:
22%

Elég sok van mindkettőből, pár példa az alábbiakban:


negatív: orrpiercing, rasztahaj, plázacica külső, cigi a szájban,


pozitív: hosszú egyenes haj kiengedve, valamelyik kedvenc zenekarom pólója, nagy mell, természetes smink.

2015. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha suttyomban arra akar rávenni, hogy nagyobb összeget adjak ki a kezem közül vagy felettébb érdeklődik a pénzügyi hátteremről. Na akkor repül az aranyásó.
2015. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 opened paradise ***** válasza:
100%

Ha flegma és van egy tipikus "fikázós" nézése (egy volt osztálytársam nézett folyton úgy mindenre).

Amikor csak egyik oldalt húzza fel az orrát és fancsali képet vág.


Elvarázsol a frufru :D


20

2015. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Interferencia ***** válasza:
84%
Amúgy azt írta, hogy lányoN, tehát külső tulajdonságokról van szó.
2015. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem ha valaki egyik napról a másikra él, majd valahogy kifizetem a számlát majd lesz megint hol aludnom, majd megint lesz munkám majd talán.

Egy alap sminkel nincs gondom de ne legyen egy viaszbábú.

És ha egész nap mindenhol azt a kib**aszott hülytelefonját vagy ájfonját nyomkodja.

De tényleg amikor azt látom üzletekben is h 5 percet nem bírnak ki h nem nyomkodják, és már nekimennek a másiknak de csak azzal a hülyeséggel foglalkoznak.

Múltkor is az Aldiban voltam nem egy nagy áruház, a csaj tolja a kocsit másik kezében a telefon és miközben nézelődik h mit vegyen csak azt a telefont b**uzerálja, mindenkinek kerülgetnie kell, de idegesítő. És sok ilyen van.


Ami levesz a lábamról manapság , ahhoz szinte már az is elég h figyel rám miközben beszélgetünk, érdeklődik, nem vihorászik mint egy idióta 10-enéves.

2015. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

# 8 Ott a pont, de nembaj. :)


Mikor először megpillantjátok, vagy megnézitek úgy alaposabban, olyan esetre gondoltam.

2015. máj. 17. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!