Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 fölötti férfiak! Utasította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 fölötti férfiak! Utasítottatok már vissza lányt azért, mert még éretlennek/kislánynak/gyerekesnek tartottátok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 00:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Igen, nagyon kevés lány üti meg azt a szintet szellemileg, érzelmileg amit elvárnék. De kivételre is volt példa. 27/F
2015. máj. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért nem arra gondolok, hogy buta vagy nulla érzelmi intelligenciával rendelkező lenne, csak még éretlen egy komolyabb kapcsolathoz.
2015. máj. 18. 00:17
 3/18 A kérdező kommentje:
Szóval ettől függetlenül akár szimpatikus is lehet.
2015. máj. 18. 00:18
 4/18 WheneverYouWant ***** válasza:
Próbáltam, nem sikerült. 1,5 év lett belőle amire örömmel tekintek vissza.
2015. máj. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Igen, egyszer. Ritka moslék nőbe futottam bele, miután közöltem vele, hogy nekem a szarkavarása nemigazán jön be, utána csomó ismerősének savazott, hogy egy hazudozó, léhűtő, link alak vagyok. Gondolom, gyorsan kompenzálnia kellett a sérelmeket.
2015. máj. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó nem ilyenre gondolok!!
2015. máj. 18. 00:20
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nem veszem figyelembe az életkort, csak az értelmi szintet és intelligenciát.
2015. máj. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Éretlen gyerekes kislány kinek kell szerinted ??
2015. máj. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jó, így a 3 szó együtt sok. Akkor úgy mondom, hogy még nem tudtatok nőként tekinteni rá. Nem véletlen mondtam, hogy egy normális emberről van szó, nem pedig egy hisztis kavarós tiniről.
2015. máj. 18. 00:26
 10/18 anonim ***** válasza:
Túl gyerekes,kövér, hisztis, alacsony, buta, etc. ezek mind olyan dolgok ami miatt vissza lehet utasítani ha nem tudod kezelni nem bírod zavar akk hagyd
2015. máj. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!