Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utasítottatok már vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utasítottatok már vissza olyat, aki tetszett nektek? Miért?

Figyelt kérdés
Írjatok kort és nemet! :)
2015. febr. 3. 04:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert nem vagyok teljesen idióta.
2015. febr. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Kor, nem (ez a válaszom is egyben). :)


Miért, te igen? Leírhatod nyugodtan (privibe is akár).

2015. febr. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 opened paradise ***** válasza:
76%

Igen. Tudtam,hogy nem lenne meg az összhang,nem illenénk össze. Nem ő a "nagy ő"...

20/F

2015. febr. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 opened paradise ***** válasza:
90%

Miért lenne az?

Én általában hosszútávra tervezek,ahhoz meg kicsit több kell,mint,hogy bejön.

Persze fordítva se működik.

2015. febr. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 opened paradise ***** válasza:
Oké :)
2015. febr. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Hu volt egy-két alkalom, a kor miatt volt gond. Én 24 voltam, a lány meg 14. Pedig piszok jól nézett ki és nem mellesleg elképesztően nőies volt, simán rávert volna bármelyik 30-hoz közeli érett nőre. Tetszett nagyon, de nem lett volna túl erkölcsös egy 14 éves lányt dugdosni. Inkább várok néhány évet, töltse be a 18-20-at, akkor már nem ügy a 10 éves korkülönbség.
2015. febr. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 opened paradise ***** válasza:
Oké,akkor te jobban ismered a múltamat mint én :D
2015. febr. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Igen, egyszer, mert egy kicsapongó típus volt, valószínűnek tartottam, hogy én semmivel nem vagyok különb, mint az addigi sok csaja, a századik egyszer-kétszer megizélt, majd udvariasan kidobott nőcske meg nem akartam lenni... így inkább kihagytam. Már sok éve volt, de még mindig úgy gondolom, hogy jól tettem, én nagyon megsérültem volna, ha elgyengülök és belemegyek, ő meg csak játszadozik.
2015. febr. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Utasítottam már vissza lányt aki bejött nekem is. Rendes oka nem volt igazából csak nem tudtam vele beszélgetni..
2015. febr. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én minden ilyen lányt visszautasítottam. Nem mertem komoly kapcsolatot kezdeni, mert féltem az elvárásoktól, megfelelési kényszerem volt. Ez volt tizenéves koromban. Már 31 éves vagyok, és még nem volt barátnőm. Lehet, hogy már nem is lesz.
2015. febr. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!