Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú szeretett egykor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú szeretett egykor, akkor utána miért kerül, ha nem jöttünk össze?

Figyelt kérdés
Sőt még köszönni sem szokott mindig. Mögöttem jön, aztán már csak akkor látom, mikor elviharzik előttem, pedig tudom, hogy észrevett. Attól, hogy nem jöttünk össze, már nem is lehetünk barátok. Vagy most akkor innentől kezdve nem ismer, le vagyok sz*rva? És hiába bánt a dolog, nem kommunikál velem már hetek óta, nem is ír vissza. :(
2015. máj. 18. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért,mert ha mi fiúk fel akarunk szedni valakit,akkor nem barátkozunk :) Én speciel ugyanezt szoktam csinálni :D Majd pont azzal akarok barátkozni aki elküldött,nem?
2015. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Igaz ami igaz én is úgy vagyok vele ha valami nem lehet az "enyém" (mondjuk így) nem kell vigaszdíj. De hogy nem köszön akkor vagy utál érte vagy nem tudja viselni az elutasítást penye
2015. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Baratkent nemfogja vegignezni azt h te mas pasikkal kavargatsz vagy barmi..neki nokent kellettel nem baratkeng:)
2015. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De utána már éreztettem vele, hogy én is benne lennék többe, de annyira bunkó.. Volt még egy-két csók, aztán azóta ilyen. Nagyot csalódtam benne.
2015. máj. 18. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után éreztetted vele drága?
2015. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lemondtam egy mozimeghívást, és akkor kezdődött. Utána viszont már én is tepertem utána, csak elkéstem, ő meg makacs..:(
2015. máj. 18. 21:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne válaszolj a kérdésemre véletlenül se. Szia.
2015. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi sokan csinálják, viszont visszajön legalábbis a legtöbb így csinálja
2015. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 Miután megharagudott rám a mozi lemondás miatt, onnantól kezdve. De előtte nem akartam neki rögtön bevallani, hogy szeretem. Konkrétan ő sem vallott szerelmet, de elég egyértelmű volt, hogy többet akar. Arról már nem tehetek, hogy ő lemondott kettőnkről rögtön z első nehézség után. Egyébként amíg rendszeresen beszéltünk, én soha nem voltam elutasító vele szemben.
2015. máj. 18. 22:16
 10/10 anonim ***** válasza:

megharagszunk. Nem is a lányra feltétlenül, az életre is.


Ha valakit csak nemrég ismertem meg, és semmi esélyt nem ad, vagy hirtelen mással jön össze: azonnal tilt, töröl, leszarom


azonban akik nagyobbak voltak : elutasítás utàn is jóban maradtunk. De aztan bepasizott, és akkor haragudtam meg rá, és viselkedek igy vele. Én miért nem voltam jó neked? ő mitől jobb? csak azért, mert kék szeme van, nekem meg fekete? alig ismerted meg, máris ramasztal! a szeretetett persze nem volt jó neked


hát ilyen dolgok. Van az úgy, hogy nagyon szeretnénk adni, aztán az nemkell, és az kisebb sértődést eredményez


bonusz kérdés, miért gondoltad meg magad? mi változott?

2015. máj. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!