Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondtad már valakinek (aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtad már valakinek (aki szeretett), hogy nem szereted, majd ez később megváltozott benned? Mi lett a végkifejlet? Akart még ő utána téged?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 19:33
 1/5 anonim válasza:

Igen volt..Velem többször is..És ez attól függ hogy a másik ember mennyire szeret téged.Mennyire akar téged,hogy képes e elhinni..Bizonyítsd be hogy tényleg szereted most már és akkor elfogja hinni ;)

De mondom hogy ez személyiség függő!

2014. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen mondtam, hogy szakitsunk mert nem szeretem, az első pár hónap csodálatos volt és akkor elkezdtem kiismerni, nagyon féltékeny volt, amit nem birtam elviselni és akkor mondtam neki, hogy hagyjuk ezt abba. De változtatott a viselkedésén és én is meggondoltam magam, és megprobáltuk ujra.. de nem tudom valami mégsem az igazi, kicsit rossz érzés, mert idáig sosem volt az tudatos, hogy mit is akarok, de most tudom, hogy jó járunk, de nem tudnám elképzelni vele az életemet... tehát nem akarok vele összeköltözni, még álmaimba se tervezem, hogy feleségül mennék hozzá.. hát nem tudom mi lesz a vége.
2014. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, volt már ilyen. A párommal. Sokszor emlegetjük, utólag nagyon vicces.

Lassan egy éve, hogy megismertük egymást. Tavaly ősszel volt egy rövid kapcsolatom, az első nagy csalódásomon voltam túl a nyáron, ősszel lett egy kapcsolatom, nagyon boldog voltam. Ez a srác meg olyan jó fej, haver kategória volt. A kapcsolatom hamar véget ért, ez ismét megviselt. Az ominózus srác meg gondolta, akkor szabad a pálya. Én kétszer visszautasítottam, nem vágytam kapcsolatra, és nem is éreztem, hogy ő az, akibe tényleg szerelmes lennék. Aztán volt egy hónap, amikor egyáltalán nem beszéltünk. Nagyon hiányzott, pedig előtte ő volt a legjobb barátom. Rájöttem, hogy szeretem. Közben neki is volt egy kapcsolata. Végül egy beszélgetés alkalmával, mikor pontosan tudtam, hogy ő is érzi, hogy nem közömbös nekem, elmondtam, mit érzek. Azóta együtt vagyunk. :)

2014. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennek több hónapja van már egyébként, és nagyon boldogok vagyunk! Mindig mondom neki, hogy nem lehetek elég hálás, amiért várt rám ennyit, és kaptam tőle még egy esélyt! :)
2014. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fordítva volt. volt barátommal 15 hónapig voltunk együtt, a csillagokat is lehozta nekem az égről, nagyon érzelgős volt, elárasztott a szeretetével, én is nagyon szerettem őt. voltak veszekedések, de kicsik voltunk még (16 évesek), nem kezeltünk éretten. , nála pedig néhány hét leforgása alatt elmúlt a dolog, hirtelen kiszeretett belőlem, szakított velem, teljesen váratlanul ért. 1 évvel később még felkeresett, hogy még mindig szeret, de csak hirtelen felindulás volt a részéről. azóta mindkettőnknek van párja jó ideje, ez régen történt
2014. aug. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!