Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy hónap ismerkedés után sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hónap ismerkedés után sem?

Figyelt kérdés

Kérdez a volt kapcsolataimról vagy szexuális életemről, akkor

A) csak jól nevelt vagy szóba jöhet aszexualitás is?

B) valószínüleg nem egyékszakás kaland lennék?

19/l 23/f



2015. máj. 19. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap még semmi, főleg ilyen korban. Ne legyél türelmetlen, lehet, hogy szégyellős. Próbálj meg te finoman célozgatni és beszélni ezekről, közben meg figyeld, hogy mit reagál és ha begubózik, hagyd abba.
2015. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Kifogtál egy szűzet!
2015. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :D

annyira én sem szeretnék "nyomulni". tényleg nem sietek sehová.

Oh, második :D a szüszik jók :D

2015. máj. 19. 14:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kérdezek volt kapcsolatokról egy ismerkedés elején, nem érdekel, hogy kivel mit kavart az adott srác. Ha valami fontos, arról úgyis beszél magától.

Amiről nem beszél, az nem fontos. Vagy jobb, hogy nem tudom. :)

Cserébe én sem traktálom a kiszemeltet az exeimről szóló sztorikkal. Ami lényeges, mert X hatással volt rám, arról hosszabb távon úgyis tudni fog a másik.


25N

2015. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Engem se érdekel, hogy kivel mit csinált korábban a párom. Volt olyan ismerősöm is, aki kiprovokálta a párjából, hogy hány lány volt már meg neki, volt-e már prostituáltnál. Hát a végén nagy koppanás volt a csajnak, mert nem tudta megemészteni a srác múltját. Na erre mondom azt, hogyha tudod magadról, hogy valamit nem tudnál lenyelni, akkor azt ne erőltesd.
2015. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A beszéd csak egy dolog. Hogy viszonyul hozzád? Megérintett már? Adott puszit? Próbált megcsókolni? Nem feltétlenül aszexuális, lehet, hogy nagyon gyáva.
2015. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez is számít. El tudnék bármit fogadni.

Még nem találkoztunk, a találkotásról viszont már beszéltünk.

2015. máj. 19. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!