Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha lefogyok lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha lefogyok lesz ugyan olyan az eletem mint 2 evvel ezelott? 19/L

Figyelt kérdés

50 kilo voltam 2 eve nyaron

Eletem legszebb nyara volt. Akkor voltam eloszor szerelmes, volt onbizalmam, hittem magamban stb...

Most 20 kiloval tobb vagyok nincs senkim..tok egyedul vagyok semmihez nincs kedvem nincs onbizalmam felek masoktol sokszor...

Szerintetek a hizas okozhat ekkora szemelyisegvaltozast?

Magamra sem ismerek...

Nem vagyok vidam sem.. semmi, pedig az alaptermeszetem nagyon vidam de nem vagyok az.. es emiatt eszem meg tobbet ami miatt hizok es meginkabb semmit nem akarok csinalni amit emberek elott kell..

Ordogi kor.

Mit tegyek? Ti mit tennetek?


2015. máj. 19. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem a hízás miatt vagy ilyen...
2015. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hat?
2015. máj. 19. 22:35
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lefogysz, az egy jó kezdés, mert lesz önbizalmad, mert jobban fogsz kinézni és ráadásul büszke is lehetsz magadra miatta, hogy elérted ezt saját erődből, meg örülhetsz is, mert megtettél valamit azért, hogy jobb legyen az életed. Szerintem jó kezdet, csak aztán utána is mozdulj ki, keress új ismerősöket, barátokat, esetleg szerelmet is ha úgy alakul. Hajrá
2015. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ismerek túlsúlyos nőt (aki nem 70 kiló hanem olyan 90) önbizalommal. De mivel téged nyilvánvalóan zavar az a 20 kiló, szerintem megoldás a fogyózás. Először pedig azt kell megállnod, hogy ne egyél csak bánatodban.


Egyébként a sport növeli az önbizalmat és még formában is tart. Azt hiszem a legjobb ha elkezdesz valamit.

2015. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2: A hízás csak az okozat, nem tudom mi történt 2éve ami miatt elkezdtél többet enni, és kevesebbet mozogni.
2015. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg.Egyél kisebb tányérból,egyél sok zöldséget és húst.Kevés szénhidrátot és cukrot fogyassz.Kezdj el mozogni,sétálj.Inkább egyél sokszor keveset,mint kevésszer sokat.
2015. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 RRR ***** válasza:

nem csak a kilók

a személyiségednek is vissza kéne alakulnia

nem egy depis ,szomorú csajnak lenned

2015. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
kezdj el mozogni bmeg...ha fogysz lesz önbizalmad és nem fogsz itt trogeroskodni:)
2015. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy segít. 20 évesen sportos voltam, utána elkezdtem dolgozni, felszedtem 20 kilót, nem lettem kifejezetten kövér (185 cm vagyok), de olyan semmilyen alkatom lett.


Jó pár évvel később egy szakítás után láttam azt, hogy ahogy ismét sportolni kezdtem, és jöttek le a kilók, úgy éreztem magam én is jobban a bőrömben, és lett könnyebb az ismerkedés is.



Első sorban ne azért kezdj el fogyni, hogy megismerj valakit, hanem mert úgy tűnik, hogy akkor érezted magad jól (legalábbis úgy írsz arról az énedről, mint amit szerettél), akkor voltál magabiztos, és ha ezt visszanyered, akkor a párkapcsolat is megoldódik.


Lehet, hogy nem kell megint 50kg-nak lenned, de ha érzed magadban az erőt, akkor mit veszíthetsz ha belevágsz egy kis sportolásba?

2015. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem vagyok jós.
2015. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!