Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha csak fehérje turmixot...

Ha csak fehérje turmixot iszom akkor lefogyok? Nagyon sokat sportolok csak rossz dolgot csináltam és a súlyom nagyon felment pedig ugyan akkora ruhákat hordok. És most sürgősen le kell fogynom 12kg-ot másfél hónap alatt.

Figyelt kérdés
Vagy ha tudtok jobb ötletet hogy lehet Ennyit fogyni ugy hogy erőm is maradjon Megköszönném.
2013. dec. 11. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak fehérjeturmixot iszol, akkor hiánybetegségeid lesznek. 12kg másfél hónap alatt baromi sok, egészségesen kivitelezhetetlen.

Ha a ruhaméreted nem változott, sokat sportolsz, akkor a válasz egyszerű a súlygyarapodásra, izmot építettél, ami jó dolog.

2013. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova sietsz, a bőrőd nem fogja szeretni, ha csak fehérje turmixot iszol? Beteg leszel. Sokat sportolsz, akkor nyilván jó erőben vagy. CrossFitet lehet csinálni, esetleg tabata programokat, azt akarod hogy ne menjen el az erőd? Használj nagy súlyokat, másfél hónapig még deload hét sem kell, bírni fogod, főleg ha nagyon sokat sportolsz. Gyerünk gyerünk, guggolás, fekvenyomás, vállból nyomás, elemelés :D , és a többi kis anyagcsere gyorsitó pörgetés :D, (ha nem ilyenfajta dolgokat csináltál eddig akkor keress egy jó edzőt, kezd el csinálni, fogadd el hogy 12kg másfél hónap múlva is ott lesz,cserébe hosszútávon sokkal erősebb leszel)
2013. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sürgősen le kell fogynod. Miért megy a buszod? Na ne szórakozz ;)
2013. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért gondolja mindenki, hogy amit hosszú évek "kemény munkájával" magára szedett, azt egy csettintésre leadhatja?

Kérdező, ez nem számítógépes program, hanem az ÉLET, és itt nincs visszavonási opció.

2013. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Heti másfél kilónál több egészségkárosodás nélkül nem fog lemenni. Hagyd el a kenyeret, tésztákat és érdekes módon csökkenni fog a súlyod. Ezt szénhidrátszegény étkezésnek hívják. De inkább kérd doki segítségét, ha nagyon nagy a gond, mert ha nem viszel be elég szénhidrátot a szervezetedbe, a májadat terheled le, ugyanis a máj alakítja át a raktározott zsírt szénhidráttá, azonban a zsír egy rakás méreganyagot is tárol, vagyis rengeteg méreganyag kerül a szervezetedbe. Ezért csak egészséges táplálkozással és megfelelő mértékű mozgással tudsz lefogyni anélkül, hogy a szervezeted ne menne tropára és a leadott súly se jöjjön vissza.


Minden szélsőséges megoldás csak időszakos és káros az egészségre. Ez csak egy jótanács. Én két hónap alatt adtam le 10 kilót, de dietetikus segítségét kértem... Az ő tanácsait követve folyamatosan fogytam úgy, hogy még csak nem is éheztem.

2013. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A súlygyarapodásod izomnövekedéssel magyaráznám, és attól még, hogy pl. 170 centisen nem vagy 50-55 kiló, attól még nem biztos, hogy dagadt vagy. Nálam ugyan ez a helyzet. 170 centi vagyok és 63 kiló.. mindig is 155 kiló körüli szerettem volna lenni, ezért önsanyargató diétákba kezdem, de amikor ez sem működött elmentem egy tanácsadóhoz, aki felvilágosított, hogy nme az van, hogy kövér vagyok, vagymi, hanem a sok edzés miatt izmosabb lettem. Tehát nem biztos, hogy a súly 100%-a háj. Egyébként nem, nem lehetséges 12 kilót ledobni másfél hónap alatt..:D
2015. márc. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!