Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Stírölés? A pasik mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stírölés? A pasik mindenkit megnéznek, aki kicsit is vonzó? De gondolom az a nem mindegy, hogy mennyire bámulják meg, nem? L

Figyelt kérdés

Tehát. pl. megyek befelé a beváráslóba. Jön velem szembe, azaz kifelé egy srác. Meglát, megtorpan, végigmér meglepett arccal jó alaposan, majd lelép. Ez a jó, vagy rossz stírölés?


Vagy reggelente gyakran elmegy mellettem egy fiús társaság. Bámulnak, feltűnően. Csak néznek, meg néznek, pislogni se pislognak szinte. Mikor elhaladnak mellettem, teljesen rám tapad a tekintetük a szemük sarkából.


Szóval csak akkor bámulnak a pasik, ha tetszik nekik, amit látnak, vagy csak úgy, semmi különösebb ok nélkül is néznek?


Nem járok kirívóan, csak nőiesen.


2015. máj. 20. 14:24
 1/7 Interferencia ***** válasza:
Mi az, hogy jó, vagy rossz stírölés? Aki jól néz ki, azt megnézzük; ki kulturáltabban, ki tátott szájjal bámulva.
2015. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Hát csak arra céloztam, hogy meglepett arccal nézhet az ember rossz értelemben is a másikra...
2015. máj. 20. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Akit szépnek látunk, mindenképp megnézzük. Bár én nem szeretem feltűnően bámulni a csajokat, mert sok nő tekintetéről lerí a "mit bámulsz, te kis csicska" gondolat, vagy jobb esetben — mivel nem vagyok adonisz — rám se vetnek egy félpillantásnyit sem. Egyébként férfiként mondom, hogy elég tapló dolog megállni egy nő előtt és tátott szájjal bámulni, mint egy hülyegyerek.
2015. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki meglátja azt ami szép, de még akkor is, ha nem szép, csak feltűnő. Azt mondjuk nem szeretem, ha tátott szájjal bámulnak, az kellemetlen, de vannak nők, akiknek ez tetszik, növeli az önbizalmukat.
2015. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

"A pasik mindenkit megnéznek, aki kicsit is vonzó?"


Oh, még azt is, aki nem annyira vonzó.

2015. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mumusan ***** válasza:
53%
Ez a kérdés is önbizalomnövelés miatt került ide...
2015. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet.

Lehet hogy olyan ocsmány vagy hogy csak csodálkoznak hogy került ide ez a lény.

Mostanában amúgy is nagyon sok ocsmány lényt/lányt látni.

2015. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!