Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha megöl, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha megöl, hogy szinte mindenkit barátnővel látok, de nekem sosem lesz az ocsmányságom miatt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Semmit, rinyálj tovább, és a legfőbb dolog, SEMMIKÉP SE ISMERKEDJ!
2015. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ne add fel :)


Én is így hittem, bántott is a dolog, és itt gykn találtam valakit aki nem tart csúnyának ;)

2015. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem tudom,menj az űrbe
2015. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 LePeDő ***** válasza:

Miért gondolod magadról, hogy "ocsmány" vagy?

És hány éves vagy? Fiatalon még főleg nem szabad feladni a reményt! :)

2015. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem se volt baski,de mégsem rinyálok,hanem jól érzem magam.
2015. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Neked is van valaki a világban. Majd megtalál. :)
2015. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont ugyanígy vagyok vele én is,de már letettem az egészről,nem érdekel tovább a dolog.

Sok éven keresztül megtettem érte mindent a lehetőségeimhez képest,és semmi eredménye nem lett.Tehát sok éven keresztül feleslegesen tettem bele,pénzt,energiát,időt.Ez hosszútávon teljesen demotiválja az embert.És ezt sokáig nem is lehet bírni.Én bírtam olyan 8-9 évig kb. Egyetlen egyszer nem mondta sem láttam egy nőn sem,hogy érdekeltem volna,vagy egy pozitív jó szót kaptam volna tőlük.De egy sem jött,így hát elegem lett és valószínűleg így is marad,mivel egynek sem kellek ugyanúgy.

23/F

2015. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
téged is vár valaki talán,de én is lemondtam róla,kevés normális ember van,egyedül jobb
2015. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
És már meg is érkezett a 23 éves rinyagép. Kérdező te pedig gondolom a másik szerencsétlen vagy, aki mindenhová beírja,hogy "28 éves, alacsony, ocsmány, szűz, nem smárolt senkivel" azt tovább sajnáltatja magát. Keressetek hobbit magatoknak!
2015. ápr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már nem azért de annyi jó nőt látok ocsmány palikkal hogy nem értem mit rinyáltok :D mindenkinek nem jöhettek be akárhogy nézel ki...de hidd el van akinek te leszel a nagy ő..csak ne add fel fogadd el önmagad és hidd el jönni fog a szerelem.
2020. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!